مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / فروش سرامیک مخصوص ديوار سالن

فروش سرامیک مخصوص ديوار سالن

فروش سرامیک در انواع مختلف و مناسب براى مكان هاى متفاوت انجام مى شود. براى مثال سراميك هاى مخصوص ديوار سالن، آشپزخانه، حمام و يا دستشويى هستند.

انتخاب سراميك براى ديوار سالن

مهم ترين بخش و حساس ترين در زيبا سازى منزل و محل كار شما رنگ ديوار ها است. در ابتدا رنگ و جنس ديوار ها است كه انتخاب مى شود و در گام هاى بعدى بقيه ى اجزاى منزل، به همين دليل اين يكى از اصلى ترين انتخاب ها در هر مكانى است.

فروش سرامیک

تطبيق رنگ سراميك با ديگر موارد

اگر دقت كرده باشيد اكثرا از ديوار هاى رنگ سفيد استفاده مى كنند كه دليل آن هم هماهنگى بيشتر رنگ سفيد با بقيه ى رنگ ها است.

اما اين روز ها با پيشرفت هنر، سليقه ها هم تغيير كرده است و رو به مد و به روز شدن مى رويم، و استفاده از سنگ و كاشى هاى مختلف با رنگ ها و طرح هاى متنوع در ديوار سالن ها استفاده مى شود.

به همين دليل انتخاب اين گزينه نسبت به قبل خيلى سخت تر شده است. پس دقت كنيد كه يك انتخاب اشتباه مى تواند شما را بسيار پشيمان سازد.

فروش سرامیک

انتخاب رنگ سراميك مخصوص ديوار سالن

معمولا براى ديوار سالن ها از سراميك هاى سايز بزرگ و رنگ هاى روشن استفاده مى كنند، تا منزل را بزرگتر و روشن تر نشان دهد. استفاده از رنگ هاى سرد در ديوار منزل باعث روشن تر نشان دادن فضا و بزرگ تر كردن آن مى شود.

اگر سراميك هاى ديوار سالن را با رنگ هاى سرد و روشن مانند آبى روشن، سبز روشن و يا سفيد و طوسى انتخاب كنيد، به راحتى هر مبلمان و فرش و دكورى را مى توانيد براى آن انتخاب كنيد.

اما اگر مى خواهيد فضا را بسته تر و گرم و صميمى تر نشان دهيد مى توانيد از رنگ هاى گرم و تيره و تيز تر استفاده نماييد.

فروش سرامیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد، توسط فروشگاه های عرضه کننده مصالح و تجهیزات ساختمانی انجام می شود. کاشی ها یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات ساختم