مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / خرید مستقیم انواع سرامیک تکسرام

خرید مستقیم انواع سرامیک تکسرام

سرامیک تکسرام یکی از برندهای معروفی است که با استفاده از دانش و فناوری روز دنیا، بهترین محصولات را تولید و به بازار عرضه می نماید. برای خرید مستقیم انواع زیبای این سرامیک ها با ما در این سایت همراه باشید.

سرامیک به علت این که  دارای طیف وسعی از طرح ها و رنگ های زیبا است، این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و از آن برای پوشش دادن به بخش های مختلف ساختمان استفاده می کنند.

تاریخچه سرامیک

ریشه واژه سرامیک از یک کلمه یونانی گرفته شده است که به معنی شیء پخته شده است و در زمان های قدیم به علت این که پوشش دهنده های سفالی، در برابر رطوبت دارای مقاومت بالایی شوند، روی آن ها لعابی کشیده می شد و سپس در کوره به دفعات مکرر پخته می شد.
به این صورت بود که اولین کاشی ها و سرامیک ها به وجود آمدند و از آن زمان تاکنون مورد استفاده قرار گرفته اند.

مرکز معتبر فروش سرامیک تکسرام

یکی از برندهای معروف تولید سرامیک در ایران، شرکت تکسرام است که از سال ۱۳۷۴ تاکنون در زمینه تولید انواع سرامیک ها به فعالیت مشغول است و زیباترین نوع این محصولات را با استقامت بالا تولید کرده و در اختیار ما قرار می دهد.
بسیار خوشحالیم که از طریق سایت اینترنتی خود که یکی از مراکز معتبر فروش سرامیک تکسرام در ایران است، می توانیم این محصول بی نظیر را در دسترس شما قرار دهیم.

ویژگی های بارز سرامیک تکسرام

اگر بخواهیم از خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد سرامیک تکسرام بگوییم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تولید شده بر طبق بالاترین استانداردهای جهانی
  • استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه
  • ضد آب
  • ضد مواد شیمایی

خرید مستقیم انواع باکیفیت سرامیک تکسرام

یکی از مشکلات عمده ای که ممکن است برای سرامیک های ساختمان ها به وجود آید این است که در برابر گرما و سرمای هوا، نتوانند از خود استقامت نشان داده و ترک بردارند و به مرور زمان از بین بروند که این امر موجب آسیب دیدن بناهای شما نیز می گردد.
اما با خرید مستقیم انواع باکیفیت سرامیک تکسرام از سایت ما، با خیال راحت دیوارها و کف بناهای خود را پوشش داده و استقامت آن را تضمین کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد، توسط فروشگاه های عرضه کننده مصالح و تجهیزات ساختمانی انجام می شود. کاشی ها یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات ساختم