مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / کاشی سرامیک نمای ساختمان طرح آجر نما به قیمت درب کارخانه

کاشی سرامیک نمای ساختمان طرح آجر نما به قیمت درب کارخانه

کاشی سرامیک نمای ساختمان دارای طرح های گوناگونی می باشد که می توان به مدل آجر نمای آن اشاره کرد. در این مطلب ما می کوشیم تا این محصول را معرفی کنیم و از این بنویسیم که چگونه و به چه طریقه هایی می شود کالا را به قیمت درب کارخانه تهیه نمود. البته در ابتدای این نوشته باید ذکر شود که این محصول هم دارای درجه بندی کیفی متنوعی می باشد که همین مسئله روی نرخ های آن تأثیر مستقیمی گذاشته است. در هر حال، برای معلومات بیشتر، ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید. 

کاشی سرامیک نمای ساختمان طرح آجر نما به قیمت درب کارخانه

انواع طرح و مدل های سرامیک نمای ساختمان جدید

انواع طرح و مدل های سرامیک نمای ساختمان جدیدبرای نمای ساختمان عموماً از جنس های گوناگونی استفاده می شود که می توان به سنگ، آجر، نمای کامپوزیت و غیره اشاره کرد. هر کدام از این محصولات مزایا و معایب خود را دارا می باشند. اما، در حال حاضر بیشتر کسانی که در کار ساختمانی فعالیت می کنند، سعی می نمایند تا برای ایجاد نما، از سرامیک استفاده کنند. 

در این عرصه، کارخانه های مختلفی فعالیت می کنند و در طرح های بسیار متنوعی این مدل از سرامیک را تولید کرده و روانه بازار می نمایند. اگر می خواهید که سرامیک نما متفاوت را تهیه کنید، بهتر است که جستجوی بیشتری در بازارهای حضوری و غیر حضوری انجام دهید. در این جا به چند طرح از سرامیک نمای ساختمان جدید اشاره می شود: 

  • سرامیک طرح آجر نما 
  • سرامیک طرح تراورتن 
  • سرامیک نما ساختمان در یک رنگ 
  • سرامیک نما در رنگ های گوناگون 
  • و سرامیک کاشی طرح سنگ 
  • و غیره 

خرید سرامیک و کاشی نمای ساختمانی طرح آجر

خرید سرامیک و کاشی نمای ساختمانی طرح آجریکی از طرح های بسیار زیبا برای نمای ساختمان، نوع آجری می باشد. امروزه تولیدی های گوناگونی که در ایران فعالیت می کنند، با استفاده از فناوری های پیشرفته، این مدل از سرامیک را به راحتی تولید می نمایند و در کیفیت ها و رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می دارند. برای تهیه این گونه از کالا، می شود به مراکز گوناگونی مراجعه کرد. 

شما می توانید با مراجعه به عرضه کنندگان مختلفی، این طرح را در ابعاد متفاوتی به دست آورید. اما چرا بیشتر سعی می شود تا از سرامیک برای نمای ساختمان استفاده گردد؟ این مسئله بر می گردد به چند موضوع اساسی. اول این که نصب این محصول ساده است. دوم این که بار اضافی سنگینی روی ساختمان نمی آید. مسئله سوم، زیبایی کار است. سرامیک بسیار ظریف است و به قشنگی ساختمان می افزاید. مسئله چهارم تعمیر راحت آن می باشد. در کل، امروزه یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی این کالا است. 

ولی می شود برای تهیه سرامیک کاشی نمای ساختمانی طرح آجر، به مراجع گوناگونی سر زد که بستگی به نوع خرید هم دارد. برای تهیه کلی، بایستی به مراجع اصلی یعنی سازندگان آن مراجعه نمود و خرید جزئی سرامیک و کاشی طرح آجر می شود به مراکز متفاوتی که در هر شهری فعالیت می کنند، سر زد. 

فروش کاشی و سرامیک نما به قیمت کارخانه

فروش کاشی و سرامیک نما به قیمت کارخانهدر بازار خرید و فروش انواع مدل کاشی و سرامیک نما، می شود فروشگاه هایی را پیدا کرد که عرضه این محصول را به قیمت درب کارخانه انجام می دهند. البته در این زمینه، می توان به نمایندگی شرکت های گوناگون سازنده هم سر زد. آنان مرجعی قابل اعتماد می باشند و کالای تضمین شده ای را به نرخ های پایین در دسترس مشتریان خود می گذارند. می توان قیمت سرامیک یزد را که مخصوص نما است از آنان جویا شد و در همین حال مدل کاشی نما را در هر طرحی که خواسته باشیم، به دست آوریم. 

در کل، ارائه این گونه از مصالح ساختمانی را فروشگاه های متعددی هستند که در گوشه و کنار کشورمان به طرق گوناگونی انجام می هند. می شود با اندکی جستجوی بیشتر، آنان را پیدا کرد و تهیه بهترین سرامیک و کاشی نما را از آنان انجام داد. باید گفت که قیمت سرامیک نما در بازار متفاوت اعلام می گردد. 

در هر حال، می توان با مراجعه به کارخانه تولید سرامیک نیز از تازه ترین قیمت کاشی نما مطلع شد و آن در صورت نیاز آن را به گونه کلی از همین کارخانه های تولید کننده تهیه کرد. در کل، قیمت کاشی سرامیک نما را همین تولیدی ها تعیین می کنند که این کار را بر اساس یک سری از فاکتورها انجام می دهند. 

سفارش اینترنتی انواع کاشی و سرامیک نمای ساختمانی ارزان

سفارش اینترنتی انواع کاشی و سرامیک نمای ساختمانی ارزاناگر به دنبال کاشی و سرامیک نما ارزان هستید، توصیه می نماییم که به بازدید از سایت های اینترنتی بپردازید. در این فضا، فروشگاه های گوناگونی می شود را پیدا کرد که در کنار این محصول، سرامیک مخصوص کف را هم عرضه می دارند. از آنان می شود کاشی سرامیک ارزان نما را به راحتی تهیه کرد. 

سفارش به این طریق به آسانی صورت می گیرد. در زمان کنونی دیگر نیازی نیست وقت و انرژی زیادی را در بازار هدر دهید. به راحتی همان گونه که در خانه نشسته اید، در هر ساعت از شبانه روز قادر هستید که به سایت های خرید و فروش کاشی و سرامیک مراجعه کنید و محصولات را یکی یکی از نظر بگذرانید تا کالا مورد نیازتان را پیدا نمایید. 

بیشتر فروشگاه های اینترنتی، تخفیف های خوبی را برای مشتریان خود در نظر می گیرند و در عین حال، برخی از آنان حتی محصول را زیر قیمت بازار ارائه می کنند. 

در هر صورت، می شود با سر زدن به این فروشگاه ها، قیمت عمده کاشی را نیز به دست آورد. شما هر گونه سرامیک نمای ساختمانی را در هر طرح و رنگی که خواسته باشید، خواهید توانست از این طریق تهیه کنید؛ چون که تنوع کالا در اینترنت بیشتر است و اغلب شرکت های تولیدی و وارداتی، کالای شان برای عرضه بهتر از این طریق به نمایش می گذارند. 

سرامیک مخصوص کف برای سرویس بهداشتی و آشپزخانه

سرامیک مخصوص کف برای سرویس بهداشتی و آشپزخانهبرای آشپزخانه و سرویس های بهداشتی از سرامیک هایی که مشهور به کف هستند، استفاده می شود. این گونه از محصول را در مدل ها و رنگ های متنوعی عرضه می شوند که با سر زدن به مراکز مختلف می شود تازه ترین طرح های آن را مشاهده کرد. 

باید گفت که به این دلیل بیشتر در کف سرویس های بهداشتی و آشپزخانه از سرامیک کار گرفته می شود که این محصول مقاوم است و در عین زمان، می شود به راحتی آن را شستشو داد. همچنین می توان این نوع از محصول را به طور کلی به چهار دسته بخش بندی کرد که عبارتند از: 

  • سرامیک های ضد اسید 
  • سرامیک های ظریف 
  • سرامیک های زمخت 
  • سرامیک های دیر گداز 

هر کدام از این ها را می شود در سطوح گوناگونی از جمله مکان هایی که در این جا از آن یاد کردیم، استفاده نماییم. خلاصه این که سرامیک ها انواع بسیار زیادی دارند که بیشتر در طرح ها و ابعاد متنوعی می شود آنان را مشاهده کرد. این نوع از کالا، کارایی بالایی در کف جاهای مختلفی دارد. 

شرکت تولید کننده و فروشنده انواع کاشی و سرامیک طرح آجر

شرکت تولید کننده و فروشنده انواع کاشی و سرامیک طرح آجردر ایران، کارخانه های متعددی وجود دارند که در زمینه تولید کاشی و سرامیک در طرح ها گوناگونی فعالیت می کنند. یکی از طرح های بسیار زیبا، نوع آجری می باشد که در بالا به شکل مبسوطی درباره آن صحبت شد. 

این طرح از کاشی و سرامیک را می شود در داخل و بیرون ساختمان به کار برد. برای نمونه شما می توانید برای زیباسازی ستون های درون منزل از طرح آجری به جای خشت استفاده کنید و یا این که به صورت کلی نمای ساختمان تان با این مدل از سرامیک ها بپوشانید. 

یکی از مزیت های این مدل آجر کاشی و سرامیک این است که می توان به راحتی آن را شستشو داد در حالی که آجرهای اصلی چنین مزیتی را ندارند و به مرور زمان و در پی باران و برف، رنگ شان کدر و چرکین می شود. 

با همه این ها، شرکت هایی که در کار تولید سرامیک و کاشی می باشند، این طرح را هم می سازند و به بازار عرضه می دارند. 

زیباترین نمای سرامیک طرح آجر با قیمت فوق العاده

زیباترین نمای سرامیک طرح آجر با قیمت فوق العادهیکی از زیباترین طرح های نمای ساختمان ها، مدل آجری است. این محصول در بازار به دو صورت عرضه می شود که به ملات دار و خشک معروف است. 

در روش ملات دار، با استفاده از یک سری محصولات سرامیک ها را به دیوار ساختمان نصب می کنند؛ ولی در حال حاضر بیشتر سعی می شود تا از شیوه خشک استفاده گردد. در این مدل از کار، سرامیک طرح آجر به وسیله پیچ و قلاب نصب می شوند. 

خوبی این کار در این است که دیگر نیازی به مواد و مصالح اضافی نمی باشد. همچنین به راحتی می شود در هنگام خرابی و یا آسیب دیدن سرامیک، آن را از دیوار جدا کرد و جایگزین آن را نصب نمود. روش اجرای آن هم ساده است و سرامیک ها را به وسیله چند گیره به هم متصل می کنند. 

همچنین در هنگام نصب سرامیک ها سعی می شود تا آنان را با فاصله کمی از یک دیگر بچینند. این کار سبب می گردد تا محصول در برابر انقباض و انسباط و همین طور شکسته شدن، مقاومت بیشتری از خود نشان دهد. 

کارخانه تولیدی سرامیک و کاشی طرح آجر مخصوص نما

کارخانه تولیدی سرامیک و کاشی طرح آجر مخصوص نماشرکت هایی که در کار ساخت سرامیک و کاشی طرح آجر مخصوص نما می باشند، این محصول را در ابعاد و همچنین رنگ های گوناگونی تولید می نمایند. 

آنان سعی می کنند تا محصولاتی را با مدل ها متفاوتی روانه مراکز فروش نمایند. به این ترتیب می توانند هم به تنوع کالا در بازار بیافزایند و همچنین مشتریان بیشتری را جذب کنند. در هر صورت، این طرح از نما سال ها است که جای گزین آجرهای پخته شده که در بالا درباره مزیت استفاده از آن سخن گفتیم. 

طرح آجر در الوان متنوعی صورت می گیرد که می شود به رنگ قرمز آن اشاره کرد. همین طور این محصول در مدل برجسته هم عرضه می گردد. اما مزیت های این گونه از سرامیک را می شود این گونه بیان کرد: اول این که زیبا می باشند. مسئله دوم تنوع رنگ بالای آن است و سوم این که مقاومت بالایی دارند. 

لیست فروشندگان سرامیک و کاشی طرح آجر برای نما

لیست فروشندگان سرامیک و کاشی طرح آجر برای نمادر سر تا سر ایران، بازارهای متفاوتی را می شود پیدا کرد که در آن فروشندگان مختلفی در کار عرضه سرامیک و کاشی طرح آجر برای نمای ساختمان ها می باشند. اگر قصد دارید که این محصول را از بهترین عرضه کنندگان تهیه کنید، خوب است که در گام نخست فهرستی از این ارائه دهندگان به دست آورید.

 برای این کار ما به شما توصیه می نماییم که جستجویی در اینترنت انجام دهید. به این شکل هم نظرات مصرف کنندگان را در مشاهده خواهید کرد و هم این که می توانید به راحتی فروشندگان مطرح و معتبر سرامیک و کاشی مدل آجر را پیدا کنید. 

پایین ترین قیمت انواع کاشی و سرامیک نما در سال ۹۸

پایین ترین قیمت انواع کاشی و سرامیک نما در سال 98کاشی و سرامیک هایی که برای نما تولید می شوند، هر کدام شان دارای نرخ های متفاوتی هستند. 

با مراجعه به مراجع گوناگون می شود تازه ترین قیمت های این محصول را به دست آورد. البته در این خصوص باید گفت که مسائل مختلفی باعث می گردد تا نرخ ها متفاوت اعلام شود. از این جمله می شود به خود شرکت تولیدی اشاره کرد. 

هر کدام از برندها، کالای شان را بر اساس درجه بندی سرامیک و کاشی تعیین قیمت می کنند. آنان همچنین برای مشتریان عمده خود تخفیف های بیشتری را قائل می شوند که موضوع نوع خرید هم روی نرخ ها تأثیر مستقیمی می گذارد. 

سرامیک طرح تراورتن را از کجا با قیمت ارزان بخرم؟

سرامیک طرح تراورتن را از کجا با قیمت ارزان بخرم؟از جمله طرح های دیگری که سرامیک های نما دارند، نوع تراورتن است. این محصول طوری طراحی می شود که ببننده نمی تواند تشخیص دهد واقعاً این سنگ است یا سرامیک. 

برای تهیه ارزان این کالا، ما به شما توصیه می نماییم که به عرضه کنندگان معتبر سر بزنید؛ چون که به این ترتیب می توانید با قیمت های مناسبی محصول درجه یک را خریداری کنید. از سایت های گوناگون اینترنتی نیز می شود این طرح از سرامیک را با نرخ پایین به دست آورد. 

در کل، راه های متفاوتی برای خرید ارزان سرامیک طرح تراورتن وجود دارد که با جستجوی بیشتر، می توان به این محصول دست یافت. 

تولید کنندگان برتر کاشی و سرامیک نما در یزد

تولید کنندگان برتر کاشی و سرامیک نما در یزددر استان یزد، کارخانه های تولیدی متعددی را می توان یافت که کاشی و سرامیک نما را تولید می کنند. 

ولی در این میان، برخی از آنان بهترین تولید کنندگان به شمار می روند. محصولات چنین کارخانه هایی عموماً با فناوری های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیتی ساخته می شود. با سر زدن به بازارهای گوناگون، به آسانی می شود کالاهای این کارخانه ها را پیدا کرد. 

در یک تولیدی، از دستگاه های مختلفی برای ساخت کاشی و سرامیک نما استفاده می شود که می توان به دستگاه سنگ شکن، بالمیل دوغاب و لعاب، کوره های رولری و تونلی، اسری درایر، دستگاه پرس، باکسفیدر و دستگاه های بسته بندی و درجه بندی اشاره کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد، توسط فروشگاه های عرضه کننده مصالح و تجهیزات ساختمانی انجام می شود. کاشی ها یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات ساختم

دیدگاهتان را بنویسید