مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی بین کابینتی / قیمت کاشی و سرامیک های بین کابینتی ارزان آشپزخانه

قیمت کاشی و سرامیک های بین کابینتی ارزان آشپزخانه

قیمت کاشی و سرامیک آشپزخانه را می شود از راه های متفاوتی به دست آورد. این محصول، انواع بسیار زیادی دارد که از آن جمله می شود به نوع بین کابینتی آن اشاره کرد. شما می توانید با مراجعه به بازارهای گوناگون، خرید این محصول را در نرخ های متفاوتی انجام دهید. در هر شهری مراکزی وجود دارد که در آن هر گونه از این مصالح ساختمانی، به صورت کلی و جزئی، عرضه می شود. در همین حال این کالا را سایت های اینترنتی مختلفی هم ارائه می کنند که خرید کاشی ارزان از آنان مقدور می باشد. 

قیمت کاشی و سرامیک های بین کابینتی ارزان آشپزخانه

مناسب ترین و متنوع ترین رنگ های کاشی مخصوص آشپزخانه

مناسب ترین و متنوع ترین رنگ های کاشی مخصوص آشپزخانهآشپزخانه، محیط بسیار مهمی در یک ساختمان به شمار می رود. برای این که بتوان فضایی خوب و دل انگیز را ایجاد کرد، نیاز است که به ساخت آن توجه ویژه ای شود. می توان با استفاده از کاشی های مخصوص آشپزخانه، محیطی کاملاً زیبا و خوبی را طراحی نمود و حتی اگر آشپزخانه کوچک باشد، آن به وسیله کاشی، بزرگ جلوه داد. 

اگر به دنبال مناسب ترین و متنوع ترین رنگ های کاشی مخصوص آشپزخانه هستید، خوب است با کسانی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها فعالیت می کنند، مشورت نمایید. بی تردید این افراد شما را در این خصوص راهنمایی می نمایند و شما می توانید، با رنگ های بسیار ساده، آشپزخانه ای منظم و قشنگ داشته باشید. 

از جمله رنگ های بسیار محبوب در زمینه استفاده از آشپزخانه می شود به این موارد اشاره نمود: 

 • رنگ ساده یک دست سفید 
 • رنگ قرمز 
 • رنگ مشکی 
 • رنگ فیروزه ای 
 • رنگ نسکافه ای 
 • و رنگ های التقاطی دیگر 

خریداران کاشی آشپزخانه عمده در بازار کشور

خریداران کاشی آشپزخانه عمده در بازار کشورکاشی های آشپزخانه را برخی به صورت عمده تهیه می کنند. بازارهای گوناگونی در شهرهای مختلف کشورمان وجود دارند که فروش کاشی بین کابینتی و کاشی بدنه آشپزخانه، به گونه کلی می باشند. می توان به عرضه کنندگان در این مراکز مراجعه کرد که در کار فروش ویژه کاشی می باشند و از آنان با نرخ های مناسبی می شود این محصول را به دست آورد. در کنار این، در چنین بازارهایی، شعبات شرکت های سازنده این کالا هم فعالیت می نمایند که از آنان نیز می شود خرید کاشی تزیینی و ساده آشپزخانه را انجام داد. 

در هر صورت، آن شمار از کسانی که در پی تهیه عمده این گونه از مصالح کاربردی ساختمانی می باشند، می توانند کاشی سرامیک فله ای را هم تهیه کنند. خرید به این شکل هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است و هم این که قادر خواهیم بود مدل های متفاوتی از محصول را حتی در درجه بندی کیفی بالا به دست آوریم. 

در هر صورت، کاشی هایی که برای آشپزخانه به کار برده می شوند، دارای انواع مختلفی هستند و در این خصوص تنوع زیادی را مشاهده می کنیم. در کنار این، مدلهای کاشی آشپزخانه خاص می باشند که با استفاده از آنان می توان محیطی بسیار دل باز، روشن و در همین حال زیبا را ساخت. 

کاشی آشپزخانه و سایز بندی آن

کاشی آشپزخانه و سایز بندی آنکاشی های ویژه آشپزخانه دارای سایز بندی های گوناگونی می باشند. این نوع از محصول را می توان به اشکال متفاوتی استفاده کرد. در این خصوص، بیشتر پیشنهاد می شود تا در آشپزخانه هایی که فضای کوچک تری دارند، از کاشی و سرامیک های سایز بزرگ استفاده شود. به این ترتیب می توان این محیط را بزرگ تر جلوه داد. 

در همین حال، در آشپزخانه هایی که مساحتی بیشتر دارند، می توان هر سایزی را که خواسته باشیم، مورد استفاده قرار دهیم. البته عموماً سعی می شود تا از کاشی هایی با اندازه های متفاوت کار گرفته شود که به زیبایی محیط کمک کند. در هر حال، شرکت هایی سازنده این گونه از محصول تلاش شان بر این است تا برای هر محیطی، کالایی در سایزبندی های متنوعی ارائه کنند. در این خصوص اگر سری به بازار بزنید، به وضوح متوجه این امر می شود. اما سایزبندی کاشی های آشپزخانه به این شرح است: 

 • کاشی در سایز ۶۰*۶۰ 
 • کاشی در سایز ۵۰*۵۰ 
 • کاشی در سایز ۱۲۰*۸۰ 
 • کاشی در اندازه ۸۰*۴۰ 
 • کاشی در اندازه ۳۰*۹۰ 
 • و غیره 

فروش کاشی آشپزخانه رنگی با قیمت مناسب

فروش کاشی آشپزخانه رنگی با قیمت مناسبدر بالا به این نکته اشاره کردیم که رنگ بندی کاشی مخصوص آشپزخانه، یکی از موارد بسیار مهم می باشد و شما می توانید محیطی روشن و یا تا اندازه ای تاریک ایجاد کنید که این بستگی به سلیقه خود شما دارد. از الوان گوناگون و متنوع هم نام بردیم که در صنعت تولید این گونه از محصول استفاده می شود. 

اما فروش چنین محصولی به اشکال مختلفی انجام می شود. برخی آن را به گونه کلی عرضه می دارند و برخی دیگر جزئی. عموماً کارخانه هایی که شمارشان در ایران کم نیست، در کار ارائه عمده این کالا هستند. این تولیدی های اصلی، به طرق گوناگونی محصولات شان را در اختیار مشتریان خاص خود قرار می دهند. در این زمینه می شود به نمایندگی های آنان که در بیشتر شهرهای کشور حضوری فعال دارند، اشاره نمود. فروش جزئی کاشی های رنگی آشپزخانه را با قیمت مناسب همین شعب هم انجام می دهند. 

در هر صورت، سازندگان و واردکنندگان این گونه از مصالح ساختمان، برای این که بتوانند محصولات شان را زودتر ارائه کننده، راه های متفاوتی را در پیش می گیرند. یکی دیگر از این راه ها، عرضه اینترنتی کالا می باشد. این راه هم برای عرضه کننده و هم برای خریدار، بسیار مقرون به صرفه است و به همین سبب معاملات امروزی بیشتر از این طریق صورت می گیرد. 

حراج واقعی کاشی و سرامیک فله ای ارزان قیمت

حراج واقعی کاشی و سرامیک فله ای ارزان قیمتکاشی و سرامیک را عرضه کنندگان آن، به دو طریق ارائه می کنند. برخی این محصول را به گونه بسته بندی شده که در کارتن های مخصوصی قرار گرفته اند، در دسترس مشتریان خود قرار می دهند و بعضی دیگر آن را به گونه فله ای می فروشند. در پهلوی این، می شود با جستجویی بیشتر، فروشندگانی را یافت که حراج کاشی سرامیک فله ای را اعلام کرده اند. در چنین مواردی نباید چندان توقع داشت که محصولی درجه یک و یک دست را به دست آورد؛ زیرا که عموماً چنین کالایی درجه کیفی پایینی دارد. 

با همه این ها، می توان باز هم با گشت و گذاری بیشتر چه در به صورت حضوری و غیر حضوری، با نرخ های پایین بهترین نوع کاشی و سرامیک بدنه آشپزخانه یا هر محیط دیگری را تهیه کرد. از این مراجع می شود قیمت سرامیک درجه یک را هم به دست آورد. در کل، ارائه دهندگان گوناگونی را می شود پیدا نمود که حراج محصولات شان را اعلام کرده اند. 

اما کاشی و سرامیک فله ای، به نوعی از محصول گفته می شود که در هنگام حمل و نقل و یا بسته بندی دچار رنگ پریدگی و یا شکستگی شده اند. این کالا را نیز به چند دسته تقسیم بندی می کنند که به چهار گوش سالم، درهم و شکسته یا ویژه برش مشهور هستند. از نظر جنس نیز به خاک قرمز، خاک سفید و پرسلان دسته بندی می شوند. 

کاشی بدنه پذیرایی را چگونه و از کجا بخریم؟

کاشی بدنه پذیرایی را چگونه و از کجا بخریم؟اگر به دنبال مراکزی هستید که در آن کاشی بدنه پذیرایی عرضه می شود، در این بخش با ما همراه باشید. در این جا ما به شما راه هایی را نشان می دهیم تا بتوانید بهترین نوع محصول را در طرح ها، رنگ ها، اندازه ها و برندهای گوناگونی تهیه کنید. 

در هر شهری طبعاً مراکزی را می شود پیدا کرد که در آن انواع کاشی و سرامیک عرضه می شود. در این مراکز می توانید کاشی مخصوص بدنه برای پذیرایی را در هر مدلی که خواسته باشید به دست آورید. بیشتر برای بدنه مکان های گوناگون از کاشی و سرامیک هایی استفاده می کنند که دارای سایزهای بزرگتری باشد. 

البته انتخاب اندازه و الوان گوناگون و طرح های مختلف، به شما ربط دارد؛ اما برای زیبایی عموماً تلاش می گردد تا از کاشی های مستطیل شکل کار گرفته شود. 

روی هم رفته می شود به جزء از بازارهای سطح شهر، به اینترنت هم مراجعه نمود. از این طریق می توان هم از قیمت سرامیک کف و قیمت کاشی آشپزخانه و پذیرایی مطلع شد و هم این که با نرخ های خوب و ارزانی این گونه از محصول را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

خرید کاشی و سرامیک درجه یک آشپزخانه اینترنتی

خرید کاشی و سرامیک درجه یک آشپزخانه اینترنتیفروش اینترنتی کاشی و سرامیک با کیفیت، از سوی فروشگاه های آنلاین متعددی صورت می گیرد. با گشت و گذاری در این فضای مجازی، به راحتی می توانید عرضه کنندگانی را پیدا کنید که نوع درجه یک این کالا را ارائه می کنند. 

اما محصول درجه یک، چه مشخصاتی دارد؟ طبعاً این گونه از کالا از بهترین مواد اولیه تولید شده و در عین حال، دارای رنگ بندی های جذاب و طرح های بسیار قشنگی می باشد. همچنین این کاشی و سرامیک تداخل رنگی ندارد و هیچ گونه زده و زخمی ای در آن دیده نمی شود. 

برای تهیه چنین کالایی، حتماً بایستی به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه شود. چنین فروشگاه هایی اغلب از سوی خود کارخانه داران راه اندازی می گردد که کالای شان را از هر نظری تضمین می کنند و سپس برای مشتریان ارسال می دارند. 

از طریق این چنین عرضه کنندگانی می شود کاشی آشپزخانه ارزان اما درجه یک را به دست آورد. خرید اینترنتی کاشی و سرامیک، راهی ساده و مقرون به صرفه است. 

لیست فروشندگان کاشی و سرامیک آشپزخانه ایرانی

لیست فروشندگان کاشی و سرامیک آشپزخانه ایرانیبرای این که بتوان فهرستی کامل از فروشندگان کاشی و سرامیک آشپزخانه ایرانی تهیه کرد، خوب است که به جستجوگرهای اینترنتی مراجعه کنیم. 

با جستجوی ساده، لیستی بلند و بالا را مشاهده می کنیم که در این عرصه فعال می باشند. از این طریق می توان ارائه دهندگان برتر را پیدا کرد و برای تهیه بهترین محصولات به آنان مراجعه نمود. به این ترتیب می شود از قیمت کاشی دستشویی و قیمت کاشی سرامیک هر مکان دیگری با خبر شد. 

فروشندگان زیادی در ایران وجود دارند که کاشی و سرامیک تولید شده توسط کارخانه های ایرانی را عرضه می دارند. 

کاشی بدنه سنتی آشپزخانه در رنگ بندی متنوع

کاشی بدنه سنتی آشپزخانه در رنگ بندی متنوعیکی از زیباترین طرح ها برای آشپزخانه ها، مدل سنتی کاشی بدنه می باشد. این نوع از محصول در کنار طرح های متفاوت، دارای رنگ بندی های بسیار زیادی است. 

اگر می خواهید که آشپزخانه خود را با این نوع از محصولات تزیین کنید، باید بگوییم که تصمیم درستی گرفته اید. شما می توانید با مراجعه به بازارهای متفاوت، این نوع از کالا را در هر مدل و الوانی که خواسته باشید تهیه کرده و آشپزخانه ای با طرح سنتی ایجاد کنید. 

این گونه از محصول را می توان در طرح ها گل و باغ، تک گل، گل های لاله و غیره تهیه کرد که در هر کدام از آنان رنگ های بسیار متفاوتی به کار برده شده است. 

شرکت فروش و تولید انواع مختلف کاشی مخصوص آشپزخانه

شرکت فروش و تولید انواع مختلف کاشی مخصوص آشپزخانهکاشی مخصوص آشپزخانه انواع گوناگونی دارد. این نوع از محصول را اکثراً از لحاظ کیفی و طرح تقسیم بندی می کنند. 

از جهت مرغوب بودن کالا آن را به چهار دسته درجه یک، دو، سه و چهار تقسیم می نمایند. اما مدل های آن بسیار زیادی است که از جمله معروف ترین شان می شود به این ها اشاره نمود: 

 • کاشی سه بعدی 
 • کاشی فانتزی 
 • کاشی طرح چوب 
 • کاشی طرح سنگ 
 • کاشی ساده 
 • کاشی رنگی 
 • و غیره موارد دیگر از این دست 

لیست آخرین و پایین ترین قیمت کاشی و سرامیک

لیست آخرین و پایین ترین قیمت کاشی و سرامیکتازه ترین قیمت کاشی و سرامیک را می شود با مراجعه به بازارهای حضوری و آنلاین به دست آورد. 

اما مسئله عمده در این خصوص این است که این محصول را بر اساس موارد مختلفی ارزش گذاری می کنند. از جمله این موضوعات می شود به نوع جنس یا مواد اولیه تشکیل دهنده محصول، ابعاد، طرح و مدل و همچنین شرکتی که آن را ساخته است، اشاره کرد. 

در کنار این، نوع خرید هم می تواند روی نرخ ها تأثیر گذار باشد. مثلاً خرید عمده طبعاً نرخ را نسبت به تهیه جزئی، پایین تر می آورد. در هر صورت، می شود با سر زدن به مراجع مختلف قیمت کاشی ارزان را تهیه کرد. با در پیش گرفتن راه های گوناگون می توان نرخ تازه کاشی آشپزخانه تبریز را هم به دست آورد. 

سرامیک های بین کابینتی ارزان قیمت در بازار اصفهان

سرامیک های بین کابینتی ارزان قیمت در بازار اصفهانکاشی و سرامیک هایی که به بین کابینتی مشهور هستند را می شود از راه های متفاوتی در اصفهان خریداری کرد. در این استان بازارهای متعددی هستند که در آن برخی از فروشندگان با نرخ پایین و مناسبی این محصول را در دسترس مشتریان قرار می دهند. 

اما امروزه چرا از این گونه کاشی زیاد استفاده می شود؟ این مسئله بر می گردد به مواردی هم چون: مقاومت بالا، زیبا سازی محیط، قابل شستشو بودن، جذب بالای آب و پر کردن فضای خالی به این وسیله. 

این مدل از محصول هم دارای اندازه ها و طرح های بسیار متفاوت و زیادی می باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید