مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / قیمت کاشی و سرامیک در مشهد | عرضه مستقیم از کارخانه

قیمت کاشی و سرامیک در مشهد | عرضه مستقیم از کارخانه

سرامیک ها در ساختمان نقش مهمی دارند و کاربرد آنها در ساختمان زیاد است و زیبایی بخش خانه ها است در اشپزخانه حمام توالت کف ساختمان بیرون ساختمان بیشترین مصرف را در داخل و بیرون ساختمان دارد و هر چه این کالا با کیفیت تر باشد عمر آن بیشتر خواهد بود کاشی و سرامیک ها کاربرد متفاوتی دارند کاشی حمام با پذیرایی متفاوت است سرامیک ها از لحاظ کاربردی به شکل های زیر طبقه بندی می شود سرامیک سنتی٬ سرامیک مدرن٬ سرامیک مونولیتیک٬ سرامیک مدرن٬ سرامیک کامپوزیتی . سرامیک در ایران در کارخانجات زیادی تولید می شوند یکی ازاین کارخانجات تولیدی در مشهد است که قیمت کاشی و سرامیک در مشهد بسیار مناسب است. سرامیک ها با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات تخصصی تر شده که سرامیک نسوز ایرانی و سرامیک های ضد یخ از این نمونه هستند و سرامیک های جدید وارد بازار شده اند که کاربرد پارکت و کاغذ دیواری را دارند سرامیک ها با نقش های برجسته و نقش پارکت و نقش تزئینات سه بعدی و نقش چوب و ام دی اف که با همه ی اسباب خانه می توان هماهنگ شان کرد.

قیمت کاشی و سرامیک در مشهد | عرضه مستقیم از کارخانه

کارخانه های تولیدی کاشی و سرامیک ایران

کارخانه های تولیدی کاشی و سرامیک ایرانکارخانه تولیدی کاشی و سرامیک در ایران زیاد است مانند کاشی سرامیک ٬ پردیس٬ تیریز٬ پارس٬ پارس هیراس٬ کاشیناسرام٬ پاز هیون٬ الماس کویر٬ روناس٬ سمنان٬ اپادانا٬ الوند٬ تکسرام٬ هیون٬ سینا٬ ستینا٬ سرامیک البرز کویر یزد٬ مرجان٬ نوین٬ نواوران٬ اورچین٬ نایین٬ لاریس٬ ماهان٬ کوثر٬ شیرکوه٬ عمارت٬ باستان٬ بوستان٬ پارسیان٬ نفیس٬ ارگ٬ نازسرام٬ برلیان٫ فخار٬ آماتیس٬ سها. کارخانه کاشی و سرامیک اطلس نمونه ای از این کارخانه هاست که اولین بار در استان یزد اقدام به تولید کارخانه دو پخت نموده این کاشی در دو نوبت وارد کوره می شود و بالاترین کیفیت روز دنیا و شفافیت و ائینه شدن را دارد سرامیک ارزان یزد نمونه این کاشی هاست با خرید ان با صرفه می باشد.

عرضه مستقیم کاشی و سرامیک از کارخانه

عرضه مستقیم کاشی و سرامیک از کارخانهبسیاری از فروشگاهها و نمایندگان هستند که مستقیم کاشی و سرامیک را از کارخانه عرضه می کنند و قیمت ان ارزان و بدون واسطه است و برای خرید اسان و با صرفه می توان به این نمایندگی ها مراجعه نمود.و بسیاری از شرکت های تولیدی در دفتر خود در مرکز استان یا پایتخت کالای خود را در سراسر کشور پخش می کنند.

بازار فروش کاشی و سرامیک مشهد

بازار فروش کاشی و سرامیک مشهددر مشهد کارخانه تولید سرامیک و نمایندگی سرامیک های تولیدی و شرکت های عرضه فراوان است یکی از شرکت ها کاشی و سرامیک در مشهد شرکت کاشی فیروزه است که انواع و اقسام طرح های متنوع تولید و عرضه می کند. نمایندی انواع کاشی سرامیک در بازار فروش کاشی و سرامیک مشهد است که پخش کننده و عامل فروش محصولات کارخانجات تولیدی است. فروشگاه های بزرگ کاشی و سرامیک است که انواع کاشی و سرامیک ایرانی و خارجی را عرضه می کنند بسیاری از شرکت های پخش هستند که کاشی و سرامیک خارجی وارد ایران میکنند که در انواع طرح و نقش و با هر سلیقه ای عرضه می شوند فروش سرامیک خارجی توسط این شرکت ها انجام می شود که اغلب گرانتر از نوع ایرانی هستند.

لیست قیمت انواع کاشی و سرامیک

لیست قیمت انواع کاشی و سرامیکقیمت کاشی سرامیک در حال حاضر بر اساس نوسانات بازار در حال تغییر است و متاثر از عوامل سیاسی اقتصادی در حال بالا و پایین امدن است و قیمت ثابتی ندارد بر حسب قیمت و نوع و برند و جنس ودرجه کیفیت متفاوت است. خرید سرامیک ایرانی سفید و ساده ارزان است. کاشی های مدرن جدید مانند کاشی های سه بعدی گرانترین قیمت را دارند و کاشی ها درجه کیفیت متفاوت دارند و هرچه درجه کیفیت ان بالا تر باشد گرانتر است و این درجه کیفیت از ۱ تا ۴ متفاوت است. و بهترین آن درجه یک است. و کاشی ضد یخ٬ نسوز٬ ضد سایش٬ نشکن ٬ ضد رطوبت و ضد آب با طرح های جدید و مدرن گرانتر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کاشی و سرامیک ۶۰*۳۰ ساده

کاشی و سرامیک یکی از اجزاء لاینفک ساختمان ها و بناهای امروزی می باشد. این کالای ساختمانی در انواع طرح ها، مدل ها و ابعاد مختلف و متنوع مانند 60*30 در بازار موجو

دیدگاهتان را بنویسید