مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / قیمت کاشی و سرامیک درجه یک | جدیدترین مدل های آن به چه صورتی می باشد؟

قیمت کاشی و سرامیک درجه یک | جدیدترین مدل های آن به چه صورتی می باشد؟

کاشی و سرامیک در انواع مدل ها و قیمت ها توسط شرکت های معتبر زیادی با استفاده از تکنیک های به روز و مواد اولیه با کیفیت تولید می گردد که در این میان قیمت کاشی و سرامیک درجه یک، از بالاترین میزان قیمت برخوردار است. به طور کلی کاشی ها و سرامیک ها بر اساس داشتن و نداشتن و میزان عیب و نقص ولب پریدگی دسته بندی می کنند. انتخاب کاشی درجه یک نشان دهنده ی کیفیت کاشی نبوده و جهت انتخاب نوع کاشی مناسب علاوه بر ظاهر زیبای کاشی و سرامیک، بررسی میزان لیز بودن، درجه جذب آب، درجه ساییدگی و مقاومت کاشی در برابر سرما از دیگر پارامتر های حائز اهمیت می باشند. قیمت کاشی و سرامیک درجه یک | جدیدترین مدل های آن به چه صورتی می باشد؟

بزرگترین تولید کننده های کاشی و سرامیک در ایران

بزرگترین تولید کننده های کاشی و سرامیک در ایران ساخت کاشی و سرامیک در کشور ایران دارای تاریخچه چندین هزار ساله می باشد، به طوری که هنر کاشی کاری ایرانی در دنیا زبانزد است. تخت جمشید و مسجد شیخ لطف الله در اصفهان  از نمونه های بی نظیر این هنر در ایران می باشند.بزرگرترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک در ایران شرکت های آپادانا سرام، کاشی تکسرام، راک سرامیک و کاشی تیما می باشند که   از به روز ترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند. در هریک از این شرکت ها قیمت کاشی و سرامیک درجه یک با توجه به کیفیت تعیین می گردد.  کشور ایران دارای رتبه هفتم در زمینه صادرات انواع سرامیک و کاشی بوده و به دلیل حجم زیاد مصرف این محصولات، کشور ایران در میان مصرف کنندگان دارای رتبه هشتم می باشد. کاشی های صادراتی داری درجه بندی نبوده و معمولا مخلوطی از کاشی و سرامیک هایی با درجه یک و دو می باشند.

نمایندگی فروش بهترین کاشی و سرامیک

نمایندگی فروش بهترین کاشی و سرامیک جهت کسب اطلاعات از قیمت کاشی و سرامیک درجه یک و دو و سه و چهار  به بررسی سایت های اینترنتی پیشنهاد می گردد. این سایت ها به عنوان برترین نمایندگی فروش اینترنی علاوه بر ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب از شرکت های معتبری چون شرکت کاشی هرمس و شرکت کاشی تبریز و غیره, امکان مقایسه و بررسی کیفیت و قیمت محصولات شرکت های متفاوت را در کنار هم به وجود آورده است. البته نمانیندگی های دیگری نیز به صورت اینترنتی مشغول کار هستند که به طور مستقیم محصولات خود را با قیمت تولید کارخانه ارائه می کنند که در این زمینه می توان به نمایندگی فروش البرزتایل نمایندگی رسمی شرکت سرامیک البرز اشاره کرد.

قیمت کاشی و سرامیک درجه یک

قیمت کاشی و سرامیک درجه یکقیمت خرید سرامیک درجه یک نسبت به کاشی ساده و کاشی طرح دار به دلیل مقاومت کمتر کاشی ها در برابر سرما و گرما بیشتر می باشد.  عدم استحکام موجود در کاشی، قیمت کمتر و چسبنندگی بیشتر در کنار تنوع بسیار زیاد کاشی نسبت به سرامیک باعث شده اسنت که اغلب طراحان استفاده از کاشی ها را برای دیوار ها و استفاده از سرامیک را برای کف مناسب بدانند. قیمت کاشی و سرامیک های درجه همراه با مکان های پیشنهادی برای نصب آن و سایر ویژگی ها و جزئیات مهم جهت خرید مطمئن بر روی سایت های اینترنتی متفاوتی بر حسب متر مربع ارئه گردیده است که به علت نوسانات قیمت بازار ممکن است شاهد افزایش و یا کاهش زیادی در قیمت کاشی ها و سرامیک ها باشیم.

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیککاشی وسرامیک های برجسته و بافت دار، کاشی های دست ساز و کاشی و سرامیک های نامتعارف از جدیدترین ترین و محبوب ترین مدل کاشی ها در سال های اخیر می باشند که در نمایشگاههای متععدی جهت طراحی مورد استفاده قرار گرفته اند. استفاده از کاشی ها و سرامیک های با اشکال و هندسه مختلف بیشتر جهت استفاده در دیوار حمام و سرویس بهداشتی و اتاق های کاربرد دارد و استفاده از کاشی های برجسته با طرح های بسیار زیبا بیشتر به عنوان کاشی آشپزخانه کاربرد دارد. نکات مهم جهت انتخاب کاشی و سرامیک ها ترکیب رنگ و شیوه قرار گیری آن ها در کنار هم جهت ایجاد نمای زیبا می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کاشی و سرامیک ۶۰*۳۰ ساده

کاشی و سرامیک یکی از اجزاء لاینفک ساختمان ها و بناهای امروزی می باشد. این کالای ساختمانی در انواع طرح ها، مدل ها و ابعاد مختلف و متنوع مانند 60*30 در بازار موجو

دیدگاهتان را بنویسید