مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / قیمت کاشی و سرامیک الوند | بازار فروش تجهیزات ساختمانی

قیمت کاشی و سرامیک الوند | بازار فروش تجهیزات ساختمانی

قیمت کاشی و سرامیک الوند بستگی به کیفیت، طرح و اندازه های آن دارد. این کارخانه ها قیمت کاشی های مرغوب و بی عیب را با قیمت کاشی های درجه دو و سه که دارای نقص هایی می باشند به بازار عرضه می کنند. درجه بندی کاشی و سرامیک نشان دهنده ی مرغوبیت ، کیفیت و بی عیب بودن کاشی است. استفاده از کاشی و سرامیک از درجه ی یک تا درجه ی چهار رواج دارد، در واقع این طور نیست که فکر کنید درجه ی یک به دلیل بالا بودن کیفیت دارای فروش بیشتری است.

قیمت کاشی و سرامیک الوند | بازار فروش تجهیزات ساختمانی

شرکت تولیدی کاشی و سرامیک الوند

شرکت تولیدی کاشی و سرامیک الوندشرکت صنایع کاشی و سرامیک ایرانی الوند طی دو دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید محصولات سرامیکی، هم اکنون با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهانی، کاشی های دیوار، سرامیک های کف و محصولات گرانیتی  پرسلانی را به بازار های داخلی و خارجی عرضه می نماید. این شرکت با بهره گیری از نیرو های کار آمد و مجرب خود، توانایی تولید سالانه بالغ بر نه میلیون متر مربع انواع محصولات در سه کارخانه را داراست.شرکت کاشی الوند سالانه ۱۵ میلیون متر مربع ظرفیت دارد اما در حال حاضر با نیمی از ظرفیت خود مشغول به فعالیت است. بسیاری از محصولات این شرکت با بسته بندی و نام برند مربوطه به بازار کاشی و سرامیک عرضه و به فروش می رسد. اما آن دسته از محصولات کاشی الوند که در برند ها نیستند، در کارتون کاشی و سرامیک الوند به بازار ها عرضه می شوند. این شرکت توانست با بهبود مداوم کیفیت محصولات تولیدی خود و به کارگیری آخرین تکنولوژی های روز صنعت کاشی رضایت مشتریان را فراهم آورد.

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک ایران

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک ایرانچهارمین تولید کننده ی کاشی و سرامیک ایران با خطر از دست دادن بازارهای خود مواجه است. فعالان در بازار فروش سرامیک از رکود حاکم بر این سیستم و کاهش ۳۰ درصدی مصرف کاشی و سرامیک، هم چنین از صادرات کم رونق و مشکلات امنیتی منطقه ناراضی هستند‌. در این میان رقیبان جدی مانند ترکیه و هند بر این تلاشند که جای ایران را در صنعت تولید کاشی و سرامیک بگیرند اما هم چنان سه هزار تن کاشی ایرانی به اقصی نقاط جهان صادر می شود. میزان صادرات کاشی در سال ۹۷ حدود ۳۵۱۳ هزار تن به ارزش ۴۲۵ میلیون دلار بوده است که در مقابل واردات ۱۲ هزار تنی به ارزش ۵ میلیون دلار از  تراز تجاری مثبت ۴۲۰ میلیون دلاری بهره می برد‌.شایان ذکر است که بازار کاشی و سرامیک ایران هر روز دچار تغییرات آنچنانی نمی شوند اما بسیاری از نوسانات هستند که میتوانند تاثیر مستقیمی روی این بازار بگذارند.

بهترین برند های تولید کننده کاشی و سرامیک در ایران

بهترین برند های تولید کننده کاشی و سرامیک در ایران شرکت های زیادی هستند که در کار تولید انواع کاشی و سرامیک هستند، شرکت های تولیدی داخلی و خارجی، روزانه ده هزار متر مربع کاشی و سرامیک تولید و به بازار عرضه می کنند. علاوه بر شرکت کاشی و سرامیک الوند در قزوین، اصفهان و یزد، بهترین برند های این صنعت که نمایندگی فروش سرامیک و کاشی را بر عهده دارند، میتوان این گونه معرفی کرد:

  • برند سرامیک پالرمو
  • برند کاشی لئون
  • لاریس
  • برند چیتا سرامیک
  • دیتا
  • کاشی پژواک
  • لوتوس
  • کاشی بالسین
  • و…

قیمت فروشی فروشی کاشی و سرامیک درجه یک

قیمت فروشی فروشی کاشی و سرامیک درجه یکقیمت خرید سرامیک در مرکز فروش سرامیک الوند بر اساس طرح ، برند و ابعاد سرامیک تعیین شده است که قسمت های هر یک سرامیک از حدود سی هزار تا حدود شصت هزار تومان متغیر است. نمایندگی کاشی الوند و محصولات آن را می‌توان در فروشگاه های اینترنتی مشاهده نمود. قیمت های کاشی و سرامیک درجه یک در شرکت الوند نسبت به سایر شرکت های بازار حدود ده درصد کمتر است و اگر شما مستقیم با استفاده از فروشگاه اینترنتی به خرید اقدام نمایید، نیازی به پرداخت مالیات نیست. قیمت فروشی کاشی در بازار از حدود پنجاه هزار تومان شروع میشود که این مقدار در شرکت الوند همان طور که ذکر شد به حدود سی هزار تومان میرسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کاشی و سرامیک ۶۰*۳۰ ساده

کاشی و سرامیک یکی از اجزاء لاینفک ساختمان ها و بناهای امروزی می باشد. این کالای ساختمانی در انواع طرح ها، مدل ها و ابعاد مختلف و متنوع مانند 60*30 در بازار موجو

دیدگاهتان را بنویسید