مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک کف / قیمت سرامیک کف خانه | مرکز فروش باکیفیت ترین محصولات

قیمت سرامیک کف خانه | مرکز فروش باکیفیت ترین محصولات

مدل و طرح سرامیک کف خانه در زیبایی دکوراسیون آن بسیار تاثیر دارد و باید به درستی از بین بهترین آنها انتخاب شود سرامیک خانه همیشه از متریال هایی هستند که هم تنوع و هم کاربرد زیادی دارند و عملکرد خوب از خود به نمایش می گذارند هر قسمت از خانه سرامیک مخصوص به خود را دارد مثلا کاشی اشپزخانه با پذیرایی فرق دارد سرامیک نقش دار و گلدار برای سرویس اشپزخانه و حمام اما سرامیک بدون نقش و بزرگ برای کف پذیرایی مناسب است سرامیک کف پذیرایی باید با دیگر وسایل خانه هماهنگ باشد سرایک کف در تمیزی کف موثر است و بادوام است سرامیک ها دو دسته لعاب دار و بدون لعاب هستند که لعاب دار آن مقاوم است و دوام بالایی دارد و تمیز کردن ان راحت تر است و سرامیک بدون لعاب  این ویژگی را کم تر دارد بدون لعاب از راه پرس کردن شکل داده و میپزد رنگ آن نخودی قرمز قهوه ای است.قیمت سرامیک کف خانه بر اساس کیفیت نوع و درجه ی آن متفاوت است.

قیمت سرامیک کف خانه | مرکز فروش باکیفیت ترین محصولات

معرفی جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک

معرفی جدیدترین مدل های کاشی و سرامیککاشی و سرامیک کف اصولا مستطیل مربع شش گوش یا هشت گوش هستند ماده اولیه سرامیک خاک رس فلوسپات و ماسه هستند و در انواع اندازه ها بافت٬ بافت٬ رنگ٬ و شکل های متفاوت هستند و در طرح های مختلف سرامیک طرح چوبی٬ سرامیک طرح سنگی و شیشه ای٬ بیشتر برای فضای کوچک از رنگ روشن و برای فضای بزرگ از رنگ تیره یا مخلوط این دو استفاده می شود. سرامیک های جدید و مدرن تولید می شود که سرامیک های سه بعدی٬ سرامیک با طرح کف پوش و سرامیک طرح پارکت ٬ سرامیک با طرح و فقش برجسته و گلدار با رنگ های مختلف از اینگونه هستند.

مرکز فروش کاشی و سرامیک باکیفیت

مرکز فروش کاشی و سرامیک باکیفیتفروش انواع سرامیک در فروشگاه های کاشی و سرامیک عرضه می شود و انواع انها و انواع جنس ها با رنگ ها و طرح های متنوع تولید می شود این کاشی ها و سرامیک ها با درجه بندی کیفیت عرضه می شود فروش آنها اغلب اینترنتی هم عرضه می شود مراکز فروش این کالا در شهر های بزرگ متمرکز در یک جا هستند.

بهترین سرامیک های مخصوص کف خانه

بهترین سرامیک های مخصوص کف خانهسرامیک کف خانه باید با کیفیت باشد چون بر روی ان راه میروند کیفیت در بسته بندی این کالا ذکر شده که شامل موارد زیر می باشد.

۱. درجه کیفیت ۲. PEI  درجه سایش۳. WA میزان جذب آب ۴. ضریب اصطکاک ۵. مقاوم در برابر یخ زده گی ۶. چند رنگ بودن آن ۷. COF درجه لیزی

سرامیک درجه چهار استحکام کافی برای کف را که باید روی ان راه رفت ندارد و بیشتر برای دیوار است کاشی براق با کیفیت با aa نشان داده می شود کاشی سرامیک درجه l و ll برای در دیوار استفاده می شود درجه lll در فضای مسکونی استفاده می شود درجهlv در برابر سائیدگی مقاوم است و مخصوص فضای تجاری و مسکونی است کاشی سرامیک با درجه v مقاومت خیلی بالایی دارد مخصوص فضای تجاری است کاشی سرامیک شیشه ای اصلا آب جذب نمی کند مخصوص حمام است درجه اصطکاک سرامیک با cof نشان داده می شود بیشتر از ۵۰ در فضای مسکونی بیشتر از ۶۰برای فضای تجاری استفاده می شود اصطکاک باعث می شود قالی لیز نخورد.

لیست قیمت فروش انواع کاشی و سرامیک

لیست قیمت فروش انواع کاشی و سرامیکقیمت خرید سرامیک وکاشی به دلیل تنوع بالای رنگ داشتن درجه کیفیت های گوناگون دارای قیمت متفاوت است و هر کس با توجه به بودجه و سلیقه ی خود خرید می کند در سرامیک و کاشی در  ماهیت خنک و سختی بالا٬ ضد حساسیت بودن ٬ تنوع بالا٬ مراقبت اسان٬ استحکام و دوام مقاومت در برابر آب٬ متفاوت است این ویژگی ها را دارند ولی در بعضی ها و بعضی ها زیاد و قیمت آنها بر این اساس فرق دارد.قیمت کاشی و سرامیک سفید بدون رنگ و نقش درجه چهار از همه گرانتر است و سه بعدی ها از همه گرانتر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف مات

خرید سرامیک کف مات مرغوب

سرامیک کف مات از زیباترین و جذابترین سرامیک ها است. به دلیل طراحی شیک و …

دیدگاهتان را بنویسید