مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک کف / قیمت سرامیک کف ارزان | پخش کننده محصولات درجه یک

قیمت سرامیک کف ارزان | پخش کننده محصولات درجه یک

حتما تا الان شنیده اید که یک کاشی درجه ۱ است و دیگری درجه ۲، ۳ یا ۴٫ این درجه بندی ها نشان دهنده ی کیفیت، مرغوبیت و بی عیب بودن کاشی است. همچنین استفاده از کاشی ها و سرامیک ها از درجه ۱ تا درجه ۴ رواج دارد و اینطور نیست که فکر کنید درجه ۱ به دلیل بالا یودن کیفیت دارای فروش بیشتری است. برای فهمیدن نوع درجه و تاریخ تولید توسط شرکت کافیست نگاهی به جعبه کاشی ها بیاندازید. تا درجه بندی کاشی، تاریخ تولید، میزان نفوظ پذیری و… را متوجه شوید و به این صورت انتخاب بهتر و دقیق تری داشته باشید.  قیمت سرامیک کف ارزان  شامل کاشی هایی با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان تا ۱۹۰۰۰ تومان میباشد و معاف از مالیات بر ارزش افزوده میباشد.

قیمت سرامیک کف ارزان | پخش کننده محصولات درجه یک

تولید بهترین سرامیک های کف ساختمان

تولید بهترین سرامیک های کف ساختمان بازار کاشی و سرامیک ارزان ایرانی هر روز دچار تغییرات آنچان نمی شود اما بسیاری از نوسانات هستند که می توانند تأثیر مستقیم بروی بازار کاشی و سرامیک داشته باشند. در ایران این موضوع را هر کسی نمی تواند به خوبی درک کند. بازار کاشی و سرامیک اگر می گوییم بازار های کاشی و سرامیک ایرانی بسیار موفق تر از بازار کاشی و سرامیک های دیگر است دلیل اصلی آن ثباتی است که در ایران بر این بازار حاکم می باشد. در کشور های بزرگ تولید کننده کاشی و سرامیک مانند چین و یا اسپانیا، تغییرات بسیار گسترده است و البته با توجه به ظرفیت تولیدی آنها این موضوع کاملأ طبیعی است. با این تفاسیر بسیاری از بازاری های چین به دنبال بازار کاشی و سرامیک ایران هستند تا بتوانند در آنها محصولات خود را به قیمت های معینی به فروش برسانند. این موضوع به این معنی نمی باشد که آنها محصولات بی کیفیت دارند، بلکه آنها بازاری مناسب برای عرضه ندارند و این ایران است که این شرایط را برای آنها فراهم آورده است. 

پخش کننده انواع کاشی و سرامیک درجه یک

پخش کننده انواع کاشی و سرامیک درجه یکتوزیع و پخش هر یک از انواع کاشی و سرامیک کف پذیرایی توسط مراکز پخش به سطح بازار توزیع شده و از این طریق هر یک از مراکز فروش معتبر اعم از مراکز حضوری و یا مراکز غیر حضوری، به فروش کاشی و سرامیک در مشهد، تهران و سایر شهر های ایران به مشتریان می پردازند.

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک ارزان

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک ارزان سرامیک ها را به طور کلی در ۲ دسته تقسیم بندی می کند سرامیک هایی که دارای سطح براق هستند و سرامیک های سطح آنها مات است. انواع سرامیک ها را با توجه اطلاعاتی که بر روی بسته بندی آنها درج شده است می توان تشخیص داد که به صورتی کلی همه سرامیک ها در هر نوع و نمونه ای در ۴ دسته از نظر کیفیتی قرار می گیرند و آنها را با نام های سرامیک درجه ۱ تا درجه ۴ می شناسیم. اطلاعاتی که روی بسته بندی ها نوشته شده و باید به آنها دقت کنیم عبارتند از:

درجه کیفیتی

PEI

میزان جذب آب

ضرب اصطکاک

مقاومت در برابر یخ زدگی

چند رنگ بودن سرامیک مورد نظر

مواردی که در لیست بالا گفتیم مواردی هستند که در زمان خرید بهتر است که به آنها توجه داشته باشید.

سرامیک طرح پارکت امروزه یکی از زیباترین طرح ها به شمار می روند. بدلیل استحکام سرامیک بهترین جایگزین و از برخی جهات بهتر از خود پارکت می باشد.

یک نمونه از سرامیک هایی که مورد استفاده قرار می گیرند سرامیک های طرح سنگ می باشند که این سرامیک ها طرح روی آنها به صورت سنگ هایی ریز و درشت می باشند که بسیار طبیعی به نظر می آیند و کاشی و سرامیک طرح سنگ در قیمت های متفاوتی تولید می شوند.

سرامیک پرسلان محصولی یکنواخت با رنگ بعد از پخت سفید و متراکم می باشد که از مواد موجود در طبیعت که در شرایط خاص تحت فشار بالا شکل گرفته و در درجه حرارت بالا تولید می شود.

جدول قیمت فروش کاشی و سرامیک

جدول قیمت فروش کاشی و سرامیکقیمت کاشی و سرامیک یکی از مواردی است که در زمان ساختمان سازی و یا بازسازی داخلی منزل همواره حائز اهمیت است. در سال‌های اخیر موكت جاي خود را به كف پوش هاي ديگري مانند پاركت، لمينيت، سراميك و سنگ داده و تنوع زیادی در این عرصه به وجود آمده است.

لیست قیمت بر اساس سایز

۲۵*۲۵ = ۱۹۵۰۰ تومان

۳۳*۳۳ پارکینگی = ۲۹۹۰۰ تومان

۴۰*۴۰ پارکینگی = ۲۹۹۰۰ تومان

۵۰*۵۰ = ۱۹۰۰۰ تومان

۶۰*۶۰ = ۱۹۰۰۰ تومان

۸۰*۸۰ = ۳۶۵۰۰ تومان

۱۲۰*۶۰ = ۲۷۰۰۰ تومان

۲۵*۳۰ = ۱۵۵۰۰ تومان

۴۰*۸۰ = ۱۸۸۰۰ تومان

۴۰*۱۰۰ = ۲۴۵۰۰ تومان

۴۰*۱۲۰ = ۳۲۵۰۰ تومان

۳۰*۶۰ = ۹۵۰۰۰ تومان

۳۰*۸۰ = ۱۹۹۰۰ تومان

۳۰*۹۰ = ۱۹۰۰۰ تومان

۲۰*۱۰۰ = ۳۴۵۰۰ تومان

۲۰*۱۲۰ = ۳۴۵۰۰ تومان

۱۵*۹۰ = ۲۰۵۰۰ تومان

لیست فروش ویژه سال ۱۳۹۷ مجموعه خالق کاشی

سرامیک ۶۰*۶۰ پرسلانی رکتی متری = ۲۷۰۰۰ت

سرامیک ۵۰*۵۰ طرح سنگ متری= ۱۹۰۰۰ت

سرامیک۳۰*۶۰ طرح سنگ متری= ۱۷۵۰۰ ت

کاشی پشت کابینتی متری= ۹۵۰۰ تومان 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف مات

خرید سرامیک کف مات مرغوب

سرامیک کف مات از زیباترین و جذابترین سرامیک ها است. به دلیل طراحی شیک و …

دیدگاهتان را بنویسید