مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / قیمت خرید کاشی سرامیک زیبای حال ۵۰*۵۰

قیمت خرید کاشی سرامیک زیبای حال ۵۰*۵۰

قیمت سرامیک حال بستگی به ابعاد و اندازه های آن دارد. هر چه سرامیک از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و سایز آن بزرگ تر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. به عنوان مثال یکی از انواع سرامیک زیبای حال سایز ۵۰*۵۰ آن می باشد که از مدل های بزرگ تر ارزان تر است. در ضمن انواع کاشی و سرامیک برای استفاده در فضا های مختلف تولید می شوند که کف ساختمان، نمای بیرونی و فضای داخلی نوع خاصی از آن را نیاز دارد. همچنین در فضا های داخلی نیز مکان های مختلفی وجود دارد که در هر یک باید نوع مناسب آن را به کار برد. مثلا کف ساختمان مستلزم به کار گیری سرامیک و کاشی خاصی است و به همین دلیل قیمت کاشی کف با قیمت کاشی دیوار متفاوت است.

قیمت خرید کاشی سرامیک زیبای حال 50*50

سرامیک و کاشی ۶۰*۶۰ مناسب برای سرویس های بهداشتی

سرامیک و کاشی 60*60 مناسب برای سرویس های بهداشتیهمان طور که توضیح داده شد، سایز و اندازه انوع کاشی و سرامیک متفاوت است. مکان های مختلف واقع شده در داخل منزل نیازمند استفاده از نوع خاصی می باشند.
به عنوان مثال در سرویس های بهداشتی که شامل حمام و دسشویی می شوند باید از سرامیک هایی استفاده شود که در مقابل رطوبت و تماس با آب از استحکام و مقاومت لازم برخوردار باشند. این امر سبب خواهد شد تا از نم زدگی جلوگیری شود. 
مدل ها و سایز های گوناگونی از این تجهیزات را می توان برای این مکان در نظر گرفت که سرامیک و کاشی ۶۰*۶۰ است. این سرامیک ها در حال حاضر توسط کارخانجات و شرکت های زیادی تولید می شود که هر کدام تولید کننده این تجهیزات با برند خاصی هستند.

در هنگام مراجعه به فروشگاه ها و مراکز عرضه کننده سرامیک مدل های متنوعی از این وسایل به مشتریان معرفی می شود تا بتوانند از بین مجموعه عظیم و گسترده آن مدل مناسب خود را پیدا کنند.

لیست قیمت کاشی کف طرح سنگ فوق لوکس

لیست قیمت کاشی کف طرح سنگ فوق لوکس

قیمت کاشی
و سرامیک در بازار های مختلف بر اساس نوع کاشی تعیین می شود. یکی از کاشی و سرامیک طرح سنگ است که در طرح های بسیار زیبا و فوق لوکس به فروش می رسد.

سرامیک های کف باید از نوع متفاوتی نسبت به سرامیک دیوار باشند تا بتوانند در اثر تماس با آن استحکام و مقاومت لازم را داشته باشند. مهمترین فاکتور هایی که در لیست قیمت کاشی مشاهده می شوند عبارتند از:

 • سایز
  و اندازه کاشی که از تنوع زیادی برخوردار است. 
 • شرکت سازنده و تولید کننده و مدت زمان گارانتی شرکت
 • نوع کاشی و درجه آن
 • طرح و مدل
 • قیمت

لیست قیمت کاشی شامل جدولی است که اطلاعات فوق در آن جای گرفته است.

خرید انواع کاشی و سرامیک کف درجه دو با قیمت مناسب

خرید انواع کاشی و سرامیک کف درجه دو با قیمت مناسبکاشی و سرامیک با درجات مختلفی از جهت کیفیت و ظاهر تولید می شوند که به درجات یک تا چهار تقسیم بندی می شوند. مراحل ساخت تمامی این سرامیک ها یکی است، اما برخی اشکالاتی که در ظاهر این لوازم به وجود می آید، عامل تفکیک کننده از یکدیگر می باشد. 
به سرامیک هایی که از نظر دید ظاهری دارای انحنا باشند یا برخی قسمت های آنها دارای لکه بوده و لعاب آن به خوبی روی آن را پوشش نداده باشد، سرامیک کف درجه دو گفته می شود.
هر چه عیوب ذکر شده بیشتر باشند، سرامیک به درجات پایین تری تقسیم بندی می شود. برای خرید این وسایل می توان به روش های زیر اقدام نمود:

 • مراجعه حضوری به فروشگاه های عرضه کننده کاشی
 • خرید غیر حضوری از فروشگاه های آنلاین یا از طریق تماس تلفنی
 • خرید از نمایندگی های فروش 
 • خرید مستقیم از تولید کننده

بهترین سرامیک کف را می توان به شیوه های فوق از مراکز معتبر خریداری کرد.

کارخانه تولیدی بهترین و زیباترین کاشی و سرامیک ایرانی

کارخانه تولیدی بهترین و زیباترین کاشی و سرامیک ایرانی

بزرگ ترین مراکز تولید کننده کاشی و سرامیک کارخانجاتی هستند که دارای تولیدات مختلف بوده و برخی از آنها صادر کننده بهترین و زیباترین این اقلام نیز می باشند که برخی از آنها قابل رقابت با نمونه های برتر خارجی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.

موفقیت تولید کنندگان این عرصه سبب بهره مندی از دست آورد های مختلفی شده است که برخی از آنها عبارتند از:

 • این تولیدات توانسته است در بازار کشور های همسایه و همچنین کشور های اروپائی به عنوان تولیدات پر فروش و برتر شناخته شوند.
 • این کارخانجات قادر به افزایش ظرفیت بر اساس نیاز بازار خواهند بود و این به معنی اشتغال بیشتر افراد می باشد.


 • روابط ملی و بین المللی ارتقا یافته و ایران از این نظر توانسته است حضور موفقی در سطح بازار های خارجی داشته باشد.


این صنعت تولید کاشی و سرامیک در کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم سبب اشتغال بسیاری از افراد شده است.

خریدار اینترنتی کاشی و سرامیک کف حال پذیرایی

خریدار اینترنتی کاشی و سرامیک کف حال پذیرایی

خریداران کاشی و سرامیک کف حال و پذیرایی به شیوه های مختلف به خرید این کالا می پردازند. نوعی از خرید، روش آنلاین می باشد که خریدار اینترنتی مستلزم به کار گیری راه کار های خاصی است تا بتواند بهترین خرید را داشته باشد. برای این کار دانستن و علم موارد زیر از اهمیت زیادی برخوردار است:

 • امکان اتصال به اینترنت و توانایی جستجو در سایت های آنلاین فروش کاشی و سرامیک 
 • راه های پیدا کردن سایت های معتبر و امکان جستجو در پیوند های مختلف درون سایت و مشاهده اطلاعات مختلف آن
 • امکان ثبت سفارش اینترنتی و مشخص کردن نوع سرامیک و تعداد آن

در فروشگاه های آنلاین علاوه بر موارد فوق اطلاعات مختلفی در موضوعات مرتبط با صنعت کاشی و سرامیک ذکر می شود که مطالعه آنها می تواند در خرید مناسب کمک شایانی نماید. از جمله این مطالب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • راه های انتخاب کاشی و سرامیک با کیفیت و درجه یک و شرکت های تولید کننده بهترین سرامیک کف
 • کاشی و سرامیک ارزان قیمت  و معرفی مراکز خرید آن
 • امکان
  مشاهده قیمت سرامیک کف حال، قیمت سرامیک زیبا و خارجی، قیمت سرامیک کف

با خرید از سایت های معتبر ضمن برخورداری از امکانات سایت می توان خریدی در کوتاهترین فاصله زمانی را تجربه کرد.

فروش کاشی حال با نازلترین قیمت روز

فروش کاشی حال با نازلترین قیمت روز

کاشی نوعی سنگ و ماده غیر فلزی مصنوعی
است که بیشترین تفاوت آن در سایز و ابعاد یا
لعاب روی آن می باشد. 

این تجهیزات از به هم پیوستن ذرات متخلخل در شرایط دمایی بالا در دو نوع لعاب دار و بدون لعاب تولید می شوند که دارای طیف رنگی مختلف مات تا براق را در بر می گیرد. 

حال یکی از مکان هایی است که برای پذیرایی از میهمان در فضای داخلی ساختمان طراحی می شود که کاشی و سرامیک یکی از تجهیزات مورد نیاز برای پوشش دادن کف می باشند.
قبل از تولید گسترده و متنوع کاشی، از موکت، سیمان یا موزائیک برای مفروش کردن کف ساختمان استفاده می شد اما امروزه فن آور های اطلاعاتی به کمک این رشته آمده و در ساخت ارقام متنوع کاشی نقش موثری داشته اند. به این دلیل و به علت مزیت های زیاد استفاده از کاشی در کف حال استفاده از آن گسترده است. 
فروش کاشی با کمترین و نازل ترین قیمت در بازار فروش کاشی و سرامیک صورت می گیرد. این مراکز با معرفی نمونه های مختلف با کیفیت و ارزان می توانند تصمیم گیری و انتخاب کاشی را برای افراد مختلف ممکن سازند.


حراج کاشی و سرامیک کف حال با قیمت استثنایی

حراج کاشی و سرامیک کف حال با قیمت استثناییکاشی نوعی سرامیک غیر آلی جامد است که مانند سرامیک به انواع مختلف تقسیم بندی می شود. کاشی کف به دلیل قرار گیری در کف ساختمان باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:

 • استحکام و  با دوام باشد.
 • از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تولید شود.
 • نوع لعاب به کار رفته در آن آسیب دیدگی نداشته باشد.
 • ضریب اصطحکاک استانداردی داشته باشد.

بهترین شیوه خرید سرامیک کف حال جهت دریافت ارزان قیمت آن حراجی می باشد. با مراجعه به مراکز فروش و حراج کاشی سرامیک در زمان اعلام شده می توان این محصولات را با قیمت های استثنائی خریداری نمود.

در زمان حراجی صاحبان فروشگاه ها یا کارخانجات مختلف با ارائه تخفیف های باورنکردنی به فروش ویژه این اقلام می پردازند.

فروشنده سرامیک مدرن و زیبای حال

فروشنده سرامیک مدرن و زیبای حالحال و پذیرایی یکی از مکان های مهم در هر ساختمان است که انتخاب سرامیک های زیبا و مدرن برای آن زیبایی خاصی به ارمغان می آورد.
سرامیک هایی که در حال به کار می رود می تواند از انواع مختلف آن در سایز های متوسط تا بزرگ انتخاب شود. متراژ و مقدار فضای در اختیار یکی از موارد مهمی است که در این زمینه برای انتخاب یک کاشی مناسب نقش مهمی ایفا می کند.
به طور مثال برخی نمونه های سرامیک باعث کوچک جلوه داده شدن فضا می شوند که به همین دلیل استفاده از این سرامیک ها مناسب فضا های بزرگ می باشد.

این نکات همگی می تواند از سوی فروشندگان سرامیک به خریداران شرح داده شود. همچنین این افراد می توانند به صورت حضوری از محل بازدید داشته باشند و در انتخاب و خرید سرامیک مناسب به مشتریان یاری رسانند.

آخرین نرخ و قیمت کاشی و سرامیک زیبای کف

آخرین نرخ و قیمت کاشی و سرامیک زیبای کف

از محصولات
وابسته به صنعت خاک و رس، کاشی و سرامیک است که قابل استفاده در مکان
هایی از منزل مانند سرویس بهداشتی، کف ساختمان و دیوار ها می باشد.

کف ساختمان یکی از قسمت هایی است که در آن از سرامیک های مخصوص باید استفاده شود. نوع سرامیک کف با سرامیک دیوار حیاط یا سایر قسمت ها از نظر نوع متفاوت است.

سرامیک های کف در مکان هایی که رفت و آمد زیاد است باید از ضریب اصطحکاک خوبی برخوردار باشند و بر اثر مرور زمان کیفیت خود را از دست ندهند.

برای دریافت آخرین نرخ و قیمت کاشی می توان به مراکز فروش مراجعه نمود. از آن جا که هر نوع کاشی و سرامیک قیمت خاصی دارد، از این رو یکی از مواردی که توسط خریداران مد نظر قرار می گیرد، قیمت آن است. بنابراین پس از دریافت قیمت نمونه های مختلف مانند قیمت خرید سرامیک کف، و قیمت عمده کاشی می توان به خرید در هر مقدار ازاین وسایل اقدام کرد.

چگونه ارزانترین کاشی و سرامیک بخریم؟

چگونه ارزانترین کاشی و سرامیک بخریم؟

در هنگام خرید کاشی زیبا ممکن است این سوال پیش آید که چگونه می توان ارزان ترین نوع آن را خریداری کرد؟

در پاسخ باید گفت که راه های زیادی وجود دارد که به کمک آنها می توان این تجهیزات را با قیمت مناسب تهیه نمود. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خرید عمده یکی که کاهش هزینه
های نهایی برای مصرف کننده را به دنبال دارد
. از این رو بهترین شیوه برای خرید های زیاد می باشد.

 • خرید از نمایندگی های فروش که تولیدات یک شرکت خاص را عرضه میدارند.
 • خرید از تولید کننده به صورت مستقیم
 • خرید اینترنتی
 • خرید در زمان حراجی و فروش ویژه

روش های نام برده شده با به کار گیری درست می تواند منتهی به خرید این اقلام به ارزان ترین شکل ممکن شود

کاشی و سرامیک ارزان قیمت در بازار یزد

کاشی و سرامیک ارزان قیمت در بازار یزداستان یزد به عنوان یکی از قطب
های تولید کاشی و سرامیک در کشور شناخته می شود. سی در صد از اقتصاد این ناحیه از کشور وابسته به این صنعت و شغل بوده و طبق آمار
های موجود بیش از نیمی از کاشی مورد نیاز کشور در این استان تولید شده و در داخل یا خارج کشور به فروش می رسد. 

استان یزد دارای مقام برتر در کشور از جهت تولید این محصولات می باشد و در جهان دارای مقام نهم است که این امر خود نشان دهنده کیفیت این تولیدات از جهات مختلف می باشد.

بخشی از
تولیدات کاشی مربوط به ارقام صادراتی آن می شود که نزدیک به چهل درصد آن را کاشی و سرامیک یزد تشکیل می دهد. ارقام متنوعی از کاشی یزد در بازار وجود دارد که برخی از آنها به دلیل ارزان قیمت بودن مورد استقبال بسیاری قرار گرفته اند. این امر یعنی تولید کاشی و سرامیک ارزان و با کیفیت سیاستی است که از سوی تولید کنندگان صورت می گیرد تا همه اقشار مردم با هر درآمدی بتوانند آن را خریداری نمایند.

طبق گفته کارشناسان اتخاذ سیاست های مناسب مانند به کار گیری رایزن های اقتصادی در کشور های دیگر می تواند رونق بیشتری به این صنعت بخشد.

سفارش اینترنتی کاشی و سرامیک کف حال پذیرایی

سفارش اینترنتی کاشی و سرامیک کف حال پذیراییبهترین روش برای فرار از ترافیک های درون شهری و طی مسافت مکانی برای خرید کاشی سرامیک حال، سفارش اینترنتی آن می باشد.

در این شیوه متقاضیان این کالا می توانند به وب سایت های گوناگون مراجعه کرده و انواع مختلف کاشی را به همراه مشخصات فنی و قیمت آن ملاحظه کنند. پس از آن از طریق فرم های سفارش آنلاین و انتخاب محصول مورد نظر خود به خرید کاشی پذیرایی بپردازند.

در این فروشگاه ها قیمت عمده کاشی به همراه قیمت کاشی تبریز و یزد جهت اطلاع کاربران سایت درج می شود. دیگر این که خریدار سرامیک مدرن به صورت عمده و مراکز فروش کاشی حال نیز معرفی شده اند.

از طرفی برای انجام خریدی مناسب می توان از طریق واحد مشاوره یا گفتگوی آنلاین سایت سوالات احتمالی را پرسید و راهنمائی های لازم را از آنها دریافت نمود.

وب سایت های فروشگاهی، بهترین نمونه های کاشی و سرامیک بازار و پر فروش ترین آنها را معرفی می کنند. ضمن این که مطالب زیادی در مورد انتخاب یک کاشی خوب و مناسب برای پذیرایی و مفید ترین مطالب را در حوزه دکوراسیون داخلی در سایت قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کاشی و سرامیک ۶۰*۳۰ ساده

کاشی و سرامیک یکی از اجزاء لاینفک ساختمان ها و بناهای امروزی می باشد. این کالای ساختمانی در انواع طرح ها، مدل ها و ابعاد مختلف و متنوع مانند 60*30 در بازار موجو

دیدگاهتان را بنویسید