مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک شیشه ای / فروش کاشی سرامیک شیشه ای جدید

فروش کاشی سرامیک شیشه ای جدید

فروش کاشی شیشه ای بر اساس واحد متر مربع صورت می گیرد. برای این منظور خریدار این تجهیزات لازم است تا اندازه دقیقی بر اساس این واحد از فضای مد نظر برای نصب کاشی داشته باشد. در صورتی که فرد خود نتواند به اندازه گیری دقیق بپردازد، بهتر است از کارشناسان نصب و کاشی کاران با تجربه برای این منظور استفاده نماید. کاشی های شیشه ای از انواع لوکس به شمار می روند که فقط در بخش های خاصی از ساختمان مثلا در فضای بین کابینت های ردیف بالا و پایین جهت تزیین به کار می روند. بنابراین مشاوره با کارشناسان و مهندسین طراحی فضای داخلی می تواند در زمینه محل استفاده و چگونگی آن بسیار مفید واقع شود.

فروش کاشی سرامیک شیشه ای جدید

کاشی و سرامیک شیشه ای و خصوصیات آن

کاشی و سرامیک شیشه ای و خصوصیات آن

کاشی و سرامیک شیشه ای یکی از جدیدترین کاشی سرامیک های  بازار هستند که برگرفته و تلفیقی از سنت و
مدرنیته بوده و باعث ایجاد جلوه خاصی در فضای منزل می شود. طرح های مورد استفاده مانند طرح ماهی نشانه حیات و زندگی است و در ترکیب با هنر های جدید توانسته است حس زندگی و ادامه حیات را در فضا ایجاد نماید. 

امروزه به کمک نرم افزار های کامپیوتری ابتدا طرح مورد نظر در رایانه مشاهده شده و پس از بررسی خصوصیات و ویژگی های مختلف، آن را به مرحله تولید انبوه می رسانند. استفاده از این مدل های کاشی به دلیل خصوصیات و مزایای خاصی است که دارند، برخی از این مزایا عبارتند از:

 • ضد
  خراش
 • با
  دوام و مستحکم، 
  مقاومت
  زیاد در برابر چربی ها و کپک ها
 • مقاومت حرارتی بالا، داشتن
  حالت متخلخل
 • ضد مواد قلیایی و اسیدی

خصوصیات فوق سبب شده است تا این کاشی ها به انواع با کیفیت و زیبا از فروش بالایی در بازار برخوردار باشند.

خرید کاشی و سرامیک شیشه ای در شهر تهران

خرید کاشی و سرامیک شیشه ای در شهر تهران

برای خرید کاشی جدید شیشه ای روش های مختلفی به کار می رود که متداول ترین این شیوه ها عمده فروشی است. 

خرید عمده با کاهش هزینه های زیادی همراه است. یک مورد هزینه انبار داری است که به دلیل حجم یک جای خرید و انبار داری به صورت یک جا، پرداخت هزینه آن یک جا خواهد بود و از هزینه های ذخیره سازی آن به دفعات کاهش خواهد یافت.

در شهر تهران خرید این تجهیزات از فروشگاه های مختلف به صورت جزیی یا خرید عمده امکان پذیر است. به جز مراجعه حضوری به بورس کاشی شیشه ای می توان به روش غیر حضوری مثلا از طریق فروشگاه اینترنتی کاشی نیز به خرید پرداخت. در این وب سایت ها مطالب مفیدی در ارتباط با صنعت کاشی و سرامیک در معرض دید کاربران و بازدیدکنندگان قرار داده می شود که عبارتند از:

 • ایده های خلاقانه برای طراحی دکوراسیون
  و انتخاب کاشی و سرامیک
   مناسب برای فضا های مختلف
 • شیوه های خرید ارزانترین سرامیک و کاشی و معرفی مراکز فروش کاشی جدید
 • امکان مشاهده قیمت فروش کاشی بین کابینتی یا قیمت سرامیک جدید

با استفاده از شیوه های خرید اینترنتی می توان ضمن مشاهده و مقایسه نمونه های مختلف، به انتخاب بهترین نوع این اجناس با کمک واحد مشاوره سایت پرداخت.

صادرات انواع کاشی و سرامیک شیشه ای ارزان قیمت

صادرات انواع کاشی و سرامیک شیشه ای ارزان قیمت

آمار های منتشر شده از سوی سازمان آمار ایران نشان دهنده صادرات کاشی شیشه ای روندی صعودی به صورت سالیانه داشته است.

ارتقای کیفیت این تولیدات عاملی برای حضور بیشتر در بازار های جهانی و معرفی آن به بازار های بین المللی در سطح گسترده تری بوده است. به همین دلیل این آمار روندی افزایشی داشته است و توانسته است بخش بیشتری از بازار فروش در کشور های دیگر را در بر گیرد.

صادرات کاشی و سرامیک شیشه ای در بازار های
بین المللی با آمار های متفاوتی صورت گرفته است و کشور عراق در راس فهرست وارد کنندگان کاشی و سرامیک ایرانی می باشد. علاوه بر این کشور های
دیگری نیز در این فهرست جای می گیرند که برخی از آنها عبارتند از
:

 • ترکمنستان، افغانستان، پاکستان، آفریقا، عمان، روسیه،
  ارمنستان، ترکیه، سوریه، گرجستان

فروش کاشی سرامیک ایرانی به بازار های جهانی بر اساس قیمت و نرخ ثابت صورت می گیرد که پس از مشاهده کالا توسط خریدار و تایید کیفیت هزینه آن پرداخت می شود.

قیمت کاشی و سرامیک گرانیت با بهترین کیفیت

قیمت کاشی و سرامیک گرانیت با بهترین کیفیتکاشی و سرامیک گرانیتی یکی از انواع نمونه های براق کاشی می باشند که یکی از انواع با کیفیت محسوب می شوند. قیمت کاشی گرانیت بر اساس قیمت روز و همچنین مقدار خرید آن تعیین می شود.

در خرید های عمده که حجم قابل توجهی از این وسایل معامله می شود، قیمت آن نیز کاهش یافته و رابطه مستقیمی با مقدار خرید دارد. طبق مطالب قبلی بیان شده، قیمت این کالا بر اساس متر مربع محاسبه شده و اندازه گیری دقیق فضای مورد نظر از خرید های بی مورد جلوگیری خواهد کرد.

برای خرید این لوازم بهتر است تا ابتدا اطلاعات مربوط به قیمت و همچنین نوسان آن دریافت شود. به این ترتیب می توان با محاسبه مقدار مورد نیاز و اندازه گیری مکان، قیمت نهایی آن را به دست آورد. البته در مورد کاشی و سرامیک هزینه نصب نیز در نظر گرفته می شود که این هزینه نیز باید در زمان محاسبات مد نظر قرار گیرد.

ارزانترین کاشی و سرامیک را از مرکز تهران بخرید

ارزانترین کاشی و سرامیک را از مرکز تهران بخریدآیا خرید ارزانترین کاشی و سرامیک در بازار تهران امکان پذیر است؟ در پاسخ باید گفت بله. مراکز فروش زیادی در تهران وجود دارند که می توانند به بهترین شکل ممکن این تجهیزات را با بهترین قیمت به مشتریان و مراجعه کنندگان عرضه دارند.

به عنوان مثال برخی از مراکز خرید از طریق فروش ویژه و حراجی به مدت محدود به فروش این لوازم با قیمت بسیار ارزان به مشتریان می پردازند. بنابراین مراجعه به بازار در این زمان ها بهترین فرصت خرید ارزان قیمت می باشد.

برخی تولید کنندگان و کارخانه داران این حرفه نیز با عرضه و فروش مستقیم تولیدات خود راهی برای خرید ارزان قیمت در نظر می گیرند. در این صورت می توان با مراجعه حضوری به شرکت تولید کننده یا کارخانه مربوطه به خرید این اقلام به صورت مستقیم پرداخت.

فروش کاشی و سرامیک شیشه ای بین کابینتی

فروش کاشی و سرامیک شیشه ای بین کابینتییکی از انواع مدل های کاشی و سرامیک، نوع شیشه ای آن می باشد. این کاشی ها از زیبایی خاصی برخوردار بوده و یکی از گزینه های مناسب برای خاص پسندان و افرادی است که به دنبال مدل های لوکس کاشی و سرامیک می باشند.
فضای بین کابینت ها یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از این مدل های خاص می باشد. نقوش مختلفی از مناظر طبیعی مانند پازلی کنار هم چیده شده و شکل دهنده نهایی این تصاویر زیبا می باشند.

فروش طرح های مختلف کاشی و سرامیک شیشه ای به روش های زیر انجام می گیرد:

 • فروش اینترنتی و آنلاین از طریق سایت های مجازی
 • فروش عمده به کمک عمده فروشان
 • فروش جزئی در فروشگاه های کاشی و سرامیک
 • فروش در نمایندگی های فروش 

استفاده از هر یک از متد های فوق مستلزم در اختیار داشتن امکانات خاص و میزان تقاضا برای آن می باشد. به عنوان مثال، انواع کاشی و سرامیک خارجی را می توان از نمایندگی های فروش آن در داخل کشور خریداری نمود.

عرضه کننده بهترین کاشی و سرامیک طرح جدید

عرضه کننده بهترین کاشی و سرامیک طرح جدیدکاشی و سرامیک یکی از تجهیزات ساختمانی هستند که از گذشته تا کنون در ساخت بنا های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در این بین برخی عوامل باعث تولید طرح ها و نمونه های جدیدی شده است که توانسته بازار را در قبضه خود بگیرد. این عوامل عبارتند از:

 • ظهور تکنولوژی های جدید در امر تولید و ساخت این قطعات مانند طراحی نرم افزار های کامپیوتری
 • تنوع سلیقه مشتریان و خریداران و نیاز به تولید نمونه های جدید 
 • ظهور و تولید ماشین های مختلف که در ساخت این قطعات نقش دارند
 • استفاده از ترکیبات جدید برای تولید نمونه های با کیفیت و با دوام
 • تغییرات سبک زندگی از ویلانشینی به سوی آپارتمان نشینی و گسترش آن

عوامل ذکر شده نشان دهنده نیاز های جدید به این کالا می باشد که تولیدکننده کاشی به آن توجه داشته و در عرضه و ساخت مدل های جدید تلاش بسیاری نموده است.

عرضه و فروش بهترین نوع این وسایل امروزه به روش های نوینی صورت می گیرد که عرضه اینترنتی یکی از روش ها در دسترس و آسان ترین شکل خرید برای کسانی است که دسترسی فیزیکی به این قبیل کالا ها ندارند.

شرکت پخش انواع کاشی و سرامیک مدرن و زیبا

شرکت پخش انواع کاشی و سرامیک مدرن و زیبا

شرکت های پخش یکی از مهمترین ارکان یک کار تولیدی نظیر تولید انواع کاشی و سرامیک را تشکیل می دهند. شیوه های به کار گرفته برای هر شرکت ممکن است از یک مرکز به مراکز دیگر متفاوت باشد. دو روش رایجی که برای این منظور به کار گرفته می شود، عبارتند از:

پخش گرم: در این مدل پخش توزیع کننده به یک یک فروشگاه ها مراجعه کرده و در صورت تقاضا یا سفارش خرید می تواند هم زمان کالای مورد نظر را تحویل مشتری دهد. این روش یکی از روش ها سنتی است که
امروزه با روش های نوین فن آوری و تکنولوژی های روی کار آمده سرعت بیشتری به خود گرفته است.

پخش سرد: در پخش سرد ویزیتور و نماینده
پخش دو نفر هستند که ویزیتور پس از ثبت سفارشات، لیست مربوطه را به توزیع
کننده تحویل می دهد. در مرحله بعد نماینده فروش است که با تحویل لیست سفارشات طبق آدرس های دریافتی کار حمل و نقل را انجام داده و به این ترتیب در زمان مقرر کالای سفارش داده به دست مشتری می رسد.

نمایندگی عرضه و فروش کاشی و سرامیک متفاوت هال

نمایندگی عرضه و فروش کاشی و سرامیک متفاوت هالکاشی و سرامیک از تجهیزات مرتبط با صنعت ساختمان بوده و بخشی از ملزومات آن را تشکیل می دهند. کاشی و سرامیک های متفاوتی برای هال طراحی شده است که برخی از آنها دارای فروش بیشتری می باشد. 

این تولیدات را می توان در نمایندگی کاشی و سرامیک مشاهده نمود و پس از محاسبه مقدار مورد نیاز به خرید آن پرداخت. بیشتر شرکت های پخش و نمایندگی ها نوعی مرکز فروش کاشی می باشند که می توانند نمونه تولیدات داخلی یا خارجی را شامل شوند. مهمترین خدماتی که توسط این مراکز انجام می شود عبارت است از:

 • ارائه
  خدمات نصب و تعمیر
   در صورت لزوم
 • ارائه
  خدمات پس از فروش و ارسال رایگان در شهر های محل خرید
 • ارائه
  جدید ترین نمونه های تولید شده از طریق کاتالوگ شرکت به همراه قیمت آنها مانند قیمت سرامیک شیشه ای
 • ارسال کارشناسانی به محل برای بازدید و محاسبه مقدار مورد نیاز کاشی و سرامیک هال
 • ارائه نکاتی در مورد نحوه نظافت و نگهداری از کاشی
 • ارائه
  تخفیف های خوب برای خرید های بالا

در
واقع نمایندگی ها مراکزی هستند که کارکنانی را برای فروش تولیدات شرکت و کارخانه تولید سرامیک استخدام می کنند و طبق توافق طرفین این افراد متعهد به فروش کالای آن شرکت خاص می شوند.

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک شیشه ای

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک شیشه ایافرادی که به دنبلا خرید مدل های خاص کاشی و سرامیک می باشند می توانند با انتخاب کاشی شیشه ای به این هدف خود دست یابند. اگر چه قیمت کاشی طلایی و کاشی سرامیک شیشه ای کمی بیشتر از انواع دیگر آن می باشد، اما خرید آن گزینه مناسبی برای خاص پسندان می باشد.

جدید ترین مدل های کاشی در بازار از سوی فروشگاه های معتبر به مراجعه کنندگان معرفی می شود. این مدل ها برگرفته از جدید ترین طراحی ها و استفاده از نظر مشتریان و خریداران می باشد. در واقع طراحی مدل های جدید به دلیل پاسخگویی نیاز نسل جدید به این کالاست. 

به این طریق همه افراد می توانند به گزینه دلخواه خود از بین انبوه مدل های کاشی و سرامیک بپردازند.

فروشنده کاشی و سرامیک در انواع و سایز های مختلف

فروشنده کاشی و سرامیک در انواع و سایز های مختلففروشندگان کسانی هستند که در صورت نیاز خریدار کاشی سرامیک می توانند راهنمائی های مفیدی را در زمینه انتخاب و خرید نوع مناسب و با کیفیت ارائه نمایند.

این اطلاعات از سوی فروشندگان با سابقه و با تجربه به نحو موثری به خریداران منتقل می شود و به این ترتیب باعث ایجاد رضایت آنها از خرید خواهد شد. بسیاری از فعالین این حرفه در هنگام مراجعه مشتریان گزینه هایی را به آنها معرفی می کنند که از جهت قیمت و همچنین کیفیت جزء نمونه های پر فروش می باشند. 

انواع سایز های مختلفی از کاشی و سرامیک در بازار موجود است که هر کدام مناسب استفاده برای فضای خاصی است و این مورد نیز از مواردی است که می تواند اطلاعات آن در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده شود.

کارخانه تولیدی زیباترین و مرغوب ترین کاشی و سرامیک گرانیت

کارخانه تولیدی زیباترین و مرغوب ترین کاشی و سرامیک گرانیتایران به دلیل برخورداری از خاک مناسب و مواد اولیه فراوان، یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان کاشی و سرامیک می باشد. 

به طور مثال کارخانه های تولیدی زیادی در استان یزد که قطب تولید سرامیک در کشور می باشند، مشغول به فعالیت هستند که تولید کننده انواع کاشی و سرامیک مانند نوع گرانیتی آن می باشند.

برخی از تولیدات کارخانجات صنعتی به دلیل کیفیت بالا و تولید گسترده جوابگوی نیاز بازار کشور های دیگر نیز می باشد. از این رو صنعت تولید کاشی و سرامیک در کشور توانسته است از جایگاه خوبی برخوردار باشد.

زیباترین و مرغوب ترین این محصولات را می توان از طریق حضور در نمایشگاه های بین المللی به خریداران عمده و تاجران آن معرفی کرد. به این ترتیب با معرفی مدل های جدید و مزایای آن زمینه بازاریابی و فروش موفق در سطح کشو رهای دیگر به خوبی فراهم خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید