مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / فروش عمده کاشی سرامیک پله با ضخامت بالا

فروش عمده کاشی سرامیک پله با ضخامت بالا

فروش  سرامیک پله با ضخامت بالا به صورت عمده و جزئی، از جانب عرضه کنندگان مختلفی انجام می شود. این گونه از محصول را شرکت های گوناگونی در ایران تولید می کنند و برخی از بازرگانان نیز آن را از سایر کشورها وارد بازار داخلی کشورمان می نمایند. در هنگام خرید سرامیک پله باید به موضوعات مختلفی توجه کرد. در این نوشته ما می کوشیم تا این محصول را برای تان معرفی کنیم و از طرح ها و سایزهای متفاوتی آن صحبت نماییم. اگر به دنبال انواع کاشی سرامیک پله هستید، پس تا پایان این مطلب با ما باشید. 

فروش عمده کاشی سرامیک پله با ضخامت بالا

شرکت فروش و تولید انواع کاشی و سرامیک کویر یزد

شرکت فروش و تولید انواع کاشی و سرامیک کویر یزدیکی از کارخانه های بزرگ در عرصه تولید انواع کاشی و سرامیک، کویر یزد است. این شرکت، محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند که در این راستا از تازه ترین فناوری ها کار می گیرد. مالکان کارخانه برای این که بتوانند کالای خود را به صورت خوب و با کیفیت بسازند، دستگاه های پیشرفته ای را وارد کرده اند. 

این کارخانه کوشیده تا سیستم ال وی جی را حذف کند و همین مسئله باعث گردیده تا کیفیت کالاهایش بالا برود و سرعت تولید بالا رود. محصولات این تولیدی همچنین در بسته بندی های متفاوتی عرضه می شود که توسط دستگاه های بروز شده این کار طبق استانداردهای جهانی صورت می گیرد. 

اگر به دنبال این هستید تا محصولی مرغوب، زیبا، مقاوم و مد روز را تهیه کنید، خوب است که کاشی و سرامیک این کارخانه را انتخاب نمایید. می توانید با مراجعه به نمایندگی های این شرکت که در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می نمایند، بهترین نوع کالا را به دست آورید و از آن در جاهای گوناگونی کار بگیرید. در هر صورت، این کارخانه کاشی و سرامیک را برای موارد کاربرد متفاوتی تولید می کند که در درجه بندی های کیفی گوناگونی عرضه می شود. کالای کارخانه تولیدی کویر یزد، در بیشتر بازارهای کشور عرضه می شود. 

خرید سرامیک پله با نازلترین قیمت بازار

خرید سرامیک پله با نازلترین قیمت بازاردر بازار انواع کاشی پله وجود دارد. این نوع از محصول را شرکت های گوناگون تولیدی، بر اساس رنگ، طرح و همچنین ابعاد متنوع می سازند و روانه بازار می نمایند. 

البته در این جا باید متذکر شد که برای خرید سرامیک و کاشی پله با نازل ترین قیمت، باید به مراجع متعددی سر بزنید. همچنین بایستی توجه داشته باشید که از معتبرترین عرضه کنندگان این کالا را تهیه کنید؛ زیرا آنان علی رغم این که محصول را ارزان ارائه می کنند، آن را به نوعی تضمین شده نیز در اختیارتان می گذارند. 

در هر صورت، راه های گوناگونی وجود دارد که می توان به تهیه سرامیک پله ایرانی و خارجی پرداخت. یکی از راه های دیگر، مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. در این فروشگاه ها، فروش کاشی پله با نرخ های بسیار خوبی انجام می شود و همچنین درباره کاربرد و مشخصات فنی محصول هم معلومات دقیقی ارائه می شود. 

به نوعی می توان با مراجعه به عمده فروشی کاشی و سرامیک، این گونه از محصول را با نرخ های پایین و نازلی تهیه کرد. خرید سرامیک عمده پله، در انواع گوناگونی از مراجعی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، انجام شدنی است. این مراجع، ارائه دهنده سرامیک کف لابی و کاشی بدنه پارکینگ در مدل های متنوعی نیز می باشند. 

فروشندگان کاشی و سرامیک پله در تهران

فروشندگان کاشی و سرامیک پله در تهراندر تهران، مراکز گوناگونی را می توان پیدا کرد که در آن انواع کاشی و سرامیک مخصوص راه پله ها عرضه می شود. عموماً چنین مراکزی دارای فروشندگانی متعددی می باشد که انواع این محصولات را به فروش می گذارند. می توان از آنان در مدل ها و رنگ های متفاوتی سرامیک و کاشی پله را تهیه کرد. 

باید گفت که بهتر است که در بازار پایتخت در پی فروشنده سرامیک پله معتبر گشت؛ زیرا با مراجعه به آنان می توان بهترین محصول را از برندهای ایرانی و خارجی تهیه کرد. در ضمین بیشتر شرکت های تولیدکننده کاشی و سرامیک، در تهران نمایندگی هایی را ایجاد می کنند که از این طریق نیز کالای خود را عرضه می دارند. 

از این ارائه دهندگان می شود در ابعاد گوناگونی این کالا را تهیه کرد که به برخی از آنان در این جا اشاره می شود: 

 • در ابعاد ۳۵*۱۲۰ 
 • در ابعاد ۳۰*۱۰۰ 
 • در ابعاد ۳۵*۱۱۰ 
 • در ابعاد ۳۵*۱۰۰ 
 • و غیره 

عرضه عمده و مستقیم ارزانترین کاشی و سرامیک پله

عرضه عمده و مستقیم ارزانترین کاشی و سرامیک پلهمراجع متعددی وجود دارند که به صورت عمده و مستقیم ارزان ترین کاشی و سرامیک پله را ارائه می کنند. در این میان می شود به کارخانه جات تولیدی و یا شرکت هایی اشاره کرد که در زمینه واردات این محصول می باشند. آنان محصولات خود را به گونه کلی در اختیار مشتریان خود می گذارند. 

از جانب دیگر، عرضه مستقیم این کالا سبب گردیده تا نرخ ها نیز کاهش پیدا کند. دلیل این امر، کوتاه شدن دست واسطه ها می باشد. در هر حال، می شود به مراجع دیگری هم برای تهیه عمده این محصول سر زد. اگر شما خریدار کلی سرامیک و کاشی پله هستید و دسترسی به کارخانه و یا شرکت وارد کننده ندارید، می توانید به نمایندگی های آنان سر بزنید و یا از طریق تلفن با آنان در تماس شوید. بیشتر آنان در کار فروش عمده سرامیک پله می باشند و با نرخ های خوبی هم محصول را در دسترس مشتریان قرار می دهند. 

همینطور با مراجعه به بازار خرید، می شود فروشندگان دیگری را هم پیدا کرد که در زمینه فروش سرامیک کف فعالیت می کنند. این مدل از محصول نیز در راه پله ها به کار برده می شود. در کل، شرکت فروش سرامیک پله، راه های متفاوتی را برای عرضه عمده و مستقیم محصولات خود را در پیش می گیرد. 

لیست تولید کنندگان کاشی و سرامیک پله در یزد

لیست تولید کنندگان کاشی و سرامیک پله در یزددر استان یزد تولیدی های متعددی وجود دارند که کارشان ساخت کاشی و سرامیک پله در طرح ها و کیفیت های گوناگونی می باشد. در این منطقه از کشورمان، به دو شکل سنتی و صنعتی محصول تولید می شود. کالاهایی که کارگاه های سنتی تولید می کنند، بیشتر برای مرمت و ساخت ابنیه های تاریخی و مقدس به کار برده می شوند. 

اما شرکت هایی که با جدیدترین ماشین آلات و فناوری ها فعالیت می نمایند، محصولات خود را در تنوع بیشتری تولید کرده و به بازار عرضه می دارند. 

برای این که بتوان فهرست کاملی از تولید کنندگان کاشی و سرامیک پله در یزد را به دست آورد، توصیه ما به شما این است که سری به سایت های اینترنتی بزنید. به این طریق بسیار راحت خواهید توانست که به این فهرست دست یافته و همچنین وب سایت های شرکت های سازنده این کالا را هم پیدا کنید. 

عمدتاً کسانی که در کار تهیه کلی محصولات هستند، سعی می نمایند تا در گام نخست، شرکت های تولیدی را پیدا کنند و به این طریق با آنان وارد تماس شده و از نحوه ارائه، تولید و همچنین عرضه کالاهای شان مطلع گردند. به این شکل می توان بهترین تولیدی ها را یافت. 

پخش عمده کاشی پله در رنگ بندی ساده و زیبا

پخش عمده کاشی پله در رنگ بندی ساده و زیباکارخانه های تولیدی، شرکت های وارداتی و فروشندگان بی شمار دیگر در سطح بازار، پخش کنندگان عمده کاشی پله به شمار می روند. آنان در رنگ بندی های ساده و زیبا محصولات شان را ارائه می کنند. از این ارائه کنندگان می شود در این الوان محصولاتی در خور توجه و بسیار قشنگ را تهیه کرد: 

 • کاشی پله به رنگ سفید 
 • کاشی پله به رنگ نسکافه ای 
 • کاشی پله به رنگ قهوه ای تیره 
 • کاشی پله در رنگ های مات 
 • کاشی پله در رنگ های شفاف 
 • و غیره 

گفتنی است که برای پله های ساختمان های گوناگون، از رنگ های متنوعی استفاده می شود که این بستگی به سلیقه سازنده و همچنین نور راه پله دارد. برای نمونه، می شود در راه پله هایی که نور کافی دارند، از رنگ های مات و کدر استفاده کرد و بر خلاف آن، در مکان های تاریک تر، تلاش می شود تا از رنگ های شفاف و روشن کار بگیرند. 

در کل، پخش کنندگان این محصول، سعی می کنند تا رنگ های متفاوتی را ارائه دهند که به این شکل، تنوع بیشتری به کاشی و سرامیک مخصوص پله می دهند. 

سرامیک ترافیکی چیست؟

سرامیک ترافیکی چیست؟برای هر مکانی نیاز به سرامیک هایی وجود دارد که دارای ضخامت های متفاوتی می باشند. در میان سازندگان و عرضه کنندگان این گونه از مصالح ساختمانی، اصطلاحی به نام سرامیک ترافیکی وجود دارد که به آمد و شد افراد یک ساختمان اشاره دارد. طبعاً در مکان هایی که رفت و آمد زیاد صورت می گیرد، باید از سرامیک های مقاوم تری استفاده کرد. 

در این جا سرامیک های کف بر اساس سختی و ترافیک را این گونه تقسیم بندی می نماییم: 

 1. رفت و آمد یا ترافیک کم که عموماً حمام ها می باشند. 
 2. رفت و آمد متوسط که ورودی ها، پله های اضطراری و آشپزخانه است. 
 3. رفت و آمد متوسط رو به بالا که می شود به برخی از مکان ها مانند پذیرایی اشاره نمود. 
 4. رفت و آمد سنگین که بیشتر لابی هتل ها و مراکز تجاری می باشد. 
 5. رفت و آمد بسیار سنگین که عموماً مکان هایی خارج از منزل مانند کف پارکینگ و غیره است. 

انواع کاشی و سرامیک را با قیمت ارزانتر بخرید

انواع کاشی و سرامیک را با قیمت ارزانتر بخریدکاشی و سرامیک انواع بسیار زیادی دارد که در دسته بندی های متفاوتی قرار می گیرند. این تقسیم بندی به نوع کاربرد، رنگ، طرح و همچنین ابعاد آن خلاصه می شود. کسانی که به دنبال خرید ارزان این گونه از محصول هستند، خوب است که به منابع مختلفی سر بزنند. به این ترتیب می توانند نوع ارزان قیمت این کالا را تهیه کنند. 

اما در این جا ما به درجه بندی سرامیک و کاشی می پردازیم که آن را به چهار درجه، یک، دو سه و چهار طبقه بندی می کنیم. این کار برای نشان دادن کیفیت کالا انجام می شود. 

در کنار این، سرامیک ها را از لحاظ سایز هم دسته بندی می کنند که در بالا به این نکته اشاره شد. اما مدل های این کالا بسیار متنوع است که بر می گردد به نقش و نگار ها و رنگ بندی های آن. می شود با مراجعه به مراکز گوناگون، به راحتی تنوع این محصولات را مشاهده کرد. 

قیمت کاشی و سرامیک پله با ضخامت بالا

قیمت کاشی و سرامیک پله با ضخامت بالاکاشی و سرامیک مخصوص پله، قیمت های گوناگونی دارند. 

برای تهیه قیمت سرامیک پله باید چند نکته را در نظر داشت. اول این که درجه کیفی محصول. دوم ضخامت کالا. سوم برند تولید کننده. چهارم مدل و رنگ و پنجم اندازه سرامیک. 

این ها همچنین مواردی هستند که بر روی تعیین نرخ تأثیر مستقیمی می گذارند. خلاصه این که می شود قیمت سرامیک ضخامت بالا و پایین را از بازار و فروشندگان گوناگونی به دست آورد. از این ارائه دهندگان قادر خواهیم بود که قیمت سرامیک دیوار و قیمت سرامیک نما را هم تهیه کنیم. 

خرید و فروش سرامیک مخصوص کف لابی

خرید و فروش سرامیک مخصوص کف لابیدر لابی بیشتر ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و همچنین هتل ها، اغلب سعی می کنند تا از سرامیک استفاده نمایند. 

در این حوزه، عرضه کنندگان گوناگونی را می توان یافت که در کار خرید و فروش این محصولات می باشند. شما در هر شهری که ساکن هستید، می توانید به این ارائه دهندگان سر بزنید و سرامیک ضخامت بالا، نازک و متوسط را که مخصوص لابی می باشد، تهیه کنید. 

در کنار این مسئله باید گفت که دلایل متفاوتی مانند ارزانی، زیبایی، نصب راحت و غیره موارد دیگر وجود دارد که بسیاری سعی می کنند تا از سرامیک برای پوشان کف لابی ها کار بگیرند. 

صادر کننده انواع کاشی و سرامیک پله با نازلترین قیمت

صادر کننده انواع کاشی و سرامیک پله با نازلترین قیمتصادرات کاشی و سرامیک پله در انواع متفاوت، به کشورهای مختلفی صورت می گیرد. اغلب، این کارخانه های تولیدی با همکاری گروه های بازرگانی هستند که محصولات شان را به بازارهای جهانی عرضه می دارند. 

آنان می کوشند تا با ارائه محصولی با کیفیت و قیمت های پایین، کالای شان را هر چه بیشتر و بهتر به فروش رسانند و همچنین جای پای ثابتی در بازارهای خارج کشور پیدا کنند. صادرات این کالا می تواند سود خوبی هم برای فروشنده و هم برای کشور در پی داشته باشد. 

عمده فروشی کاشی و سرامیک پله ارزان باکیفیت درجه یک

عمده فروشی کاشی و سرامیک پله ارزان باکیفیت درجه یکفروش عمده کاشی و سرامیک پله، بر اساس ضخامت آن صورت می گیرد. درجه بندی این محصول هم بر همین پایه انجام می شود. 

مثلاً سرامیک و کاشی ضخامت بالا، برای مکان هایی که رفت و آمد زیادی در آن صورت می گیرد مورد استفاده قرار می گیرند. البته در این باره به صورت کلی در بالا صحبت کردیم. اما فروش عمده این محصول را با قیمت های مناسب و کیفیت بالا، شرکت های تولیدی گوناگون و همچنین شعب مختلف شان در شهرهای متفاوت انجام می دهند. 

از طرف دیگر، سایت های مختلف اینترنتی وجود دارند که عرضه کننده کاشی و سرامیک پله با ارزان ترین قیمت می باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد، توسط فروشگاه های عرضه کننده مصالح و تجهیزات ساختمانی انجام می شود. کاشی ها یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات ساختم

دیدگاهتان را بنویسید