مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / فروشگاه سرامیک آشپزخانه سنتی ارزان

فروشگاه سرامیک آشپزخانه سنتی ارزان

گرچه امروزه سرامیک های آشپزخانه از تنوع زیادی برخوردار می باشند؛ با این وجود باید گفت انواع سرامیک آشپزخانه سنتی همچنان جذاب به نظر می رسند. این نوع سرامیک ها را ممکن است با مراجعه به یک فروشگاه معتبر انواع سرامیک به صورت ارزان تهیه نمایید.

فروشگاه سرامیک آشپزخانه سنتی ارزان

۱۰ مدل جدید سرامیک آشپزخانه

10 مدل جدید سرامیک آشپزخانه بازار خرید سرامیک آشپزخانه را می توان بازاری پر رونق و البته رقابتی محسوب نمود. رقابتی و داغ بودن بازار سرامیک آشپزخانه سبب شده است که همواره مدل های جدیدی از این محصولات تولید و به بازار عرضه گردد. برای آشنایی بهتر شما در این نوشتار به ده مدل جدید انواع سرامیک آشپزخانه می پردازیم.

یکی از مدل های سرامیک آشپزخانه که گفته می شود از بهترین مدل های این محصول برای زیبا سازی فضای آشپزخانه هست، سرامیک برجسته می باشد. سرامیک های برجسته را ممکن است در طرح های بسیار متنوع در بازار بیابید.

از دیگر سرامیک های زیبایی آشپزخانه که گفته می شود طرفداران زیادی دارد؛ سرامیک های آجری می باشد. بر اساس داده های موجود سرامیک های آجری عمری نسبتا طولانی دارند و تمیز کردن آن ها نیز زحمت چندانی ندارد.

سرامیک های آشپز خانه طرح افقی را می توان نوع دیگری از سرامیک های جدید آشپزخانه دانست که به صورت خطی آن ها را کار می کنند و طرحی افقی دارند.

سرامیک های مربعی آشپزخانه گونه ای دیگر از سرامیک آشپزخانه بین کابینتی هستند که هم در طرح های کلاسیک و هم در طرح های امروزی می توان آن ها را پیدا نمود. گفته می شود این محصولات نیز از سرامیک های متداول موجود در بازار محسوب می گردند.

سرامیک گلدار  آشپزخانه نوع دیگری از سرامیک آشپزخانه است که هم به شکل سنتی و هم به صورت مدرن وجود دارد. تفاوت سرامیک های مدرن و کلاسیک گلدار در این است که سرامیک های مدرن گلدار به شکل جورچین می باشند و با در کنار هم قرار گرفتن تصویر گلی را نشان می دهند. این در حالی است که گفته می شود در نوع کلاسیک این سرامیک، هر سرامیک یک نقش گل دارد.

سرامیک های شیشه ای را می توان از دیگر گونه های مدرن سرامیک به حساب آورد. بازتاب نور در آشپزخانه با تابیدن به این سرامیک ها از ویژگی هایی است که برای آن ها ذکر می کنند.

سرامیک های چهار خانه را می توان نوع دیگری از سرامیک آشپزخانه دانست. تفاوت در اندازه و متنوع بودن رنگ بندی را می توان از ویژگی های خاص این سرامیک قلمداد کرد.

سرامیک های چسبی آشپزخانه را می توان جزء آخرین مدل های سرامیک آشپزخانه به حساب آورد که می توان آنها را روی کاشی های قبلی نصب کرد و بدین طریق از هزینه ها کاست.

سرامیک های سه بعدی را می توان از سرامیک های موفق در بازار دانست که در زمانی کم توانسته است برای خود طرفدارانی پیدا کند‌ گفته می شود طرح های موجود بر روی این سرامیک ها بیشتر غالبا ملهم از طبیعت است.

سرامیک های طرح سنگ طبیعی را به عنوان یک نوع سرامیک لوکس معرفی می کنند که جهت کار در کف آشپزخانه های بزرگ مناسب می باشند.

خرید سرامیک آشپزخانه سنتی در یزد

خرید سرامیک آشپزخانه سنتی در یزد استان یزد را می توان از مراکز عمده تولید سرامیک و کاشی در کشور به شمار آورد به گونه ای که گفته می شود این استان، نهمین استان کشور در تولید این محصولات به شمار می رود. سهم بالای یزد در تولید سرامیک آشپزخانه سنتی ممکن است سبب شود که بتوانید سرامیک آشپزخانه یزد را با قیمتی ارزان تر  در یزد خریداری کنید.

اگر قصد تهیه سرامیک آشپزخانه سنتی یزد را دارید و در عین حال به دلیل دور بودن مسافت امکان رفتن به یزد برای خرید این محصولات را ندارید؛ با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش سرامیک آشپزخانه شیک جدید

از آنجایی که آشپزخانه از پر تردد ترین قسمت های منازل به شمار می رود؛ داشتن آشپزخانه امروزی و زیبا ممکن است تاثیر زیادی بر بهتر به نظر رسیدن خانه داشته باشد و به

دیدگاهتان را بنویسید