مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک پرسلان / شرکت پخش سرامیک پرسلان کالیبره یزد

شرکت پخش سرامیک پرسلان کالیبره یزد

خوشبختانه در کشور ایران بسیاری از شرکت های در زمینه ی پخش سرامیک پرسلان کالیبره فعالیت می کنند. این شرکت ها اغلب به پخش محصولات سرامیکی کالیبره یزد می پردازند؛ زیرا این نوع محصول از کیفیت عالی و جنس بینظیری در قیاس با محصولات مشابه برخوردار است.

پخش این محصول در این شرکت ها اغلب به روش مستقیم که همان پخش تولید کننده به مصرف کننده است، انجام می شود. 

شرکت پخش سرامیک پرسلان کالیبره یزد

سایز های سرامیک پرسلان کالیبره

سایز های سرامیک پرسلان کالیبره سرامیک از جمله مصالح ساختمانی می باشد که نقش مهمی در تکمیل و افزایش زیبایی انواع ساختمان ها دارد. امروزه انواع سرامیک ها در طرح و مدل های مختلفی تولید می شود که از زیباترین و کاربردی ترین آنها می توان به سرامیک پرسلان کالیبره اشاره کرد. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های این نوع سرامیک می توان به عدم وجود حفره و درز در هنگام نصب در بین آن ها اشاره کرد که علت این امر برش لیزری این سرامیک با دستگاه های مخصوص می باشد. 
از دیگر مزیت های این محصول می توان به طراحی و تولید آن در انواع سایزها و اندازه ها اشاره کرد تا هر یک از خریداران و مشتریان متناسب با نیاز و سلیقه ی خود اقدام به خرید این محصول نمایند. این سرامیک در انواع شکل های مربع، مستطیل، لوزی و غیره با ابعاد مختلف تولید می شود. از جمله سایز های این نوع سرامیک می توان به ۳۰ *۳۰، ۲۰* ۳۰ و غیره اشاره کرد. 
سایز بندی این محصول بر اساس نوع کاربرد آن در انواع مکان ها در نظر گرفته می شود. برای مثال اگر قصد انتخاب و استفاده از این نوع سرامیک را برای کف ساختمان داشته باشیم، می بایست از سایز های بزرگ مانند: ۴۰*۴۰ استفاده کرد که نصب آن آسان تر و سریع تر انجام شود. 

خرید سرامیک پرسلان از درب کارخانه

خرید سرامیک پرسلان از درب کارخانه خرید سرامیک پرسلان در بازار فروش به طور گسترده و فراوان انجام یم شود که از مهمترین دلایل افزایش خرید این محصول، مدرن و شیک بودن آن است. انواع کارخانه سرامیک پرسلان به تولید این محصول مشغول هستند که بسیاری از خریداران و مشتریان برای خرید این محصول می توانند به طور مستقیم و از درب کارخانه اقدام به خرید آن نمایند. از مهمترین مزیت های خرید این نوع سرامیک از درب کارخانه می توان به کاهش قیمت آن نسبت به دیگر روش های خرید اعم از غیر مستقیم و با واسطه اشاره کرد. 
ارزان بودن قیمت این محصول در این نوع روش باعث شده تا بسیاری از افراد جذب آن شوند و سرامیک پرسلان را به این روش خریداری نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید