مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / شرکت سرامیک آشپزخانه طرح آجر ۶۰*۳۰

شرکت سرامیک آشپزخانه طرح آجر ۶۰*۳۰

سرامیک های آشپزخانه را می توان از متنوع ترین محصولات موجود در بازار به شمار آورد و دلیل تنوع این محصولات را می توان در تفاوت سلیقه ها جستجو نمود. سرامیک آشپزخانه طرح آجر سی در شصت یکی از مدل های سرامیک آشپزخانه می باشد که شرکت ما عرضه می کند.

شرکت سرامیک آشپزخانه طرح آجر 60*30

مشخصات سرامیک آشپزخانه طرح آجر ۶۰*۳۰

مشخصات سرامیک آشپزخانه طرح آجر 60*30 فکر داشتن آشپزخانه ای زیبا ممکن است باعث شود که انسان ها در انتخاب طرح و مدل سرامیک آشپزخانه دچار سر در گمی گردند. به  همین جهت در این نوشتار برای افزایش آگاهی شما به اختصار به بررسی سرامیک طرح آجر آشپزخانه ۳۰ در ۶۰ که می توان گفت یکی از گونه های زیبای سرامیک آشپزخانه به شمار می رود؛ خواهیم پرداخت.

سرامیک های آجری آشپزخانه سرامیک هایی هستند که با الهام از آجر نمای بیرونی ساختمان جهت زیباسازی فضای داخل  آشپزخانه طراحی و تولید شده اند. یکی از اولین مشخصه ای این سرامیک ها که سبب می شود بتوان آن را متمایز از برخی گونه های سرامیک دانست که ممکن است به صورت مربعی طراحی شوند، ساختار مستطیلی آن ها می باشد که دلیل آن را باید در اندازه سی در شصت این محصولات جستجو نمود. شکل آجری و مستطیلی این سرامیک ها سبب می شود که سرامیک های طرح آجر بتوانند نمایی متفاوت به آشپزخانه بدهند.

 از دیگر خصوصیاتی که برای سرامیک های طرح آجر ذکر می کنند این است که گفته می شود این سرامیک ها از مقاومت خمشی زیادی برخوردار هستند به گونه ای که مقاومت خمشی این محصولات را تا ۳ برابر بیشتر از سنگ های گرانیتی برآورد کرده اند.

از دیگر ویژگی هایی که برای سرامیک آشپزخانه طرح آجر ذکر می کنند این است که گفته می شود میزان جذب آب توسط این سرامیک ها بسیار کم می باشد. همچنین سرامیک های آجری استقامت سایشی بالایی دارند و در مقابل عوامل شیمیایی پایداری خوبی از خود نشان می دهند.

یکی دیگر از دیگر ویژگی هایی که برای سرامیک طرح آجر می توان ذکر نمود این است که بر اساس اطلاعات موجود رنگ روی این سرامیک ها می تواند به میزان زیادی در مقابل نور خورشید مقاومت نموده و به راحتی دچار تغییر نگردد.

ارزانترین قیمت سرامیک آشپزخانه جدید

ارزانترین قیمت سرامیک آشپزخانه جدید تشدید تورم در سال های اخیر سبب شده است که قیمت سرامیک آشپزخانه جدید و قدیمی همگام با دیگر کالاها در مدت زمان کوتاهی چند برابر گردد. البته این بدین معنا نیست که امکان تهیه سرامیک با قیمت ارزان و مناسب وجود ندارد. بلکه با مراجعه به فروشندگان منصف و معتبر انواع سرامیک جدید آشپزخانه ممکن است بتوانید این محصول را با ارزان ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت سرامیک آشپزخانه طوسی ایرانی

در شرکت سرامیک آشپزخانه طوسی با کیفیت مناسبی به دست مشتریان می‌رسد. در چند سال اخیر با توجه به مدرن بودن سرامیک طوسی، در این شرکت حجم انبوهی از این نوع سرامیک ع

دیدگاهتان را بنویسید