مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی | مرکز خرید و فروش محصولات ساختمانی

جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی | مرکز خرید و فروش محصولات ساختمانی

برای خرید جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی باید به فروشگاهای کاشی و سرامیک یا مرکز خرید و فروش محصولات ساختمانی مراجعه کرد. این مراکز یا فروشگاه‌ها در همه‌ی شهرهای بزرگ و کوچک دیده می‌شوند. معمولا بیشتر محصولات این فروشگاه‌ها ایرانی است ولی فروشندگانی هم هستند که در زمينه فروش سرامیک های لوکس خارجی فعالیت می‌کنند. کاشی و سرامیک معمولا از کیفیت‌ها و طرح های متفاوتی برخوردار است، و خریدار با توجه به سلیقه شخصی نوعی را که می‌پسندد خریداری می‌کند.

جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی | مرکز خرید و فروش محصولات ساختمانی

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیکمعمولا سرامیک ها طرح های مختلف دارند. سرامیک هم در طول زمان تغییرات زیادی در طرح و اندازه داشته است. جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک را می‌توان از طریق فروشندگان مختلف یا اینترنت مشاهده و خریداری نمود.

چند نمونه از انواع سرامیک:

  • سرامیک طرح دار دیواری
  • سرامیک طرح دار برای کف
  • سرامیک طرخ دار سه بعدی
  • سرامیک بین کابینتی
  •  سرامیک گرانیتی
  •  سرامیک نانو
  • سرامیک مینیاتوری
  •  سرامیک مریع استخری
  •  و…

قیمت فروش سرامیک با توجه به شرکت سازنده و درجه کیفی آن متفاوت است. محصولات شرکت‌های مشهور گران‌تر است. گاهی اوقات هم وقتی یک مدل جدید سرامیک برای  اولین بار وارد بازار می‌شود، در اوایل کار قیمت آن بالاتر می‌باشد و کم‌کم با قدیمی شدن طرح آن از قیمت آن کاسته می‌شود.

بهترین مدل های سرامیک دیوار پذیرایی

بهترین مدل های سرامیک دیوار پذیرایی

شخصی که به طور مثال می‌خواهد دیوار پذیرایی خانه خود را با استفاده از سرامیک دیوارپوش نماید سعی می‌کند بهترین مدل های موجود را با توجه به بودجه خود خریداری نماید. معمولا بهترین مدل‌، مدلی است که با دکور منزل کاملا تطبیق داشته و در ساخت آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده باشد. معمولا سرامیک ها چند درجه کیفیت دارند که بجز نوع درجه یک آن، بقیه مدل ها کمی تاب دارند. 

سرامیک ها را می‌توان از طریق روش زیر از نظر کیفیت ظاهری آزمایش کرد. 

وقتی قرار است که سرامیک خریداری کنید و فروشنده به شما اعلام می‌کند که سرامیک از نوع درجه یک است خودتان میتوانید آن را تست کنید، به این صورت که دو عدد از این سرامیک را برداشته و روی هم قرار می‌دهیم اگر بین آن فضای خالی وجود نداشت یعنی تاب ندارد. 

البته این یک روش بود برای تشخیص اولیه و برای اطمینان صددرصد باید از افراد خبره و استادکاران حرفه‌ای که در این زمینه فعالیت می‌کنند کمک خواست. 

فروش کاشی و سرامیک ایرانی

فروش کاشی و سرامیک ایرانی

تقریبا می‌توان گفت که بیشتر سرامیک بازار از نوع ساخت ایران می‌باشد. فروش کاشی و سرامیک ایرانی از رونق بالایی برخوردار است به نحوی که حتی میزان قابل توجهی از آن به کشورهای همسایه صادر می‌شود. 

صادرات سرامیک ایرانی باکیفیت از رونق بالایی برخوردار است به دلیل اینکه تنوع محصول در این زمینه بسیار زیاد است و کشورهای همسایه توان تولید آن را ندارند یا اگر هم داشته باشند یه کیفیت نوع ایرانی نمی‌رسد. طرح انواع سرامیک ایرانی به دلیل اینکه با استفاده از ذوق هنر هنرمندان ایرانی ساخته شده طرفداران زیادی دارد. همین موارد خود باعث رونق بالای صادرات سرامیک به کشورهای خارجی محسوب می شود. تقریبا می‌توان گفت که بیشتر سرامیک بازار از نوع ساخت ایران می‌باشد.

مشخصات کاشی و سرامیک درجه یک

مشخصات کاشی و سرامیک درجه یکهمانطور که گفته شد، سرامیک ها انواع مختلفی دارند. سرامیک درجه یک که از شرکت‌های معتبر ساخت کاشی در بازار موجود است ذر ساخت آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است و همچنین هیچ گونه تابی در آن مشاهده نمی شود. این سرامیک ها از نظر لعاب هم از مقاومت بالایی برخوردار هستند. به نحوی که بعد از اینکه سالیان سال عمر کردند هیچ وفت خط وخش برنمی‌دارند و لعلب روی آن به راحتي کنده نمی‌شود.

برای خرید کاشی و سرامیک درجه یک می‌توان از بسته‌بندی آن کمک گرفت. معمولا سرامیک درجه یک باید علامت استاندار داشته باشد. هرگز از نوع فله کاشی و سرامیک استفاده نکنید زیرا این محصولات استاندارد نیستند و نمای زیبایی ندارند. مگر اینکه جایی که بکار می‌روند، مکان مهمی نباشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد

فروش کاشی سرامیک قرمز قیمت مناسب در یزد، توسط فروشگاه های عرضه کننده مصالح و تجهیزات ساختمانی انجام می شود. کاشی ها یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات ساختم

دیدگاهتان را بنویسید