مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک کف / ارزان ترین قیمت سرامیک کف در ایران | فروش عمده

ارزان ترین قیمت سرامیک کف در ایران | فروش عمده

استفاده از کف پوش ها تاثیر بسزایی در زیبایی دکوراسیون دارد.سرامیک ها یکی از مناسب ترین گزینه جهت کف پوش می باشند که بر زیبایی منزل شما می افزاید.ارزان ترین قیمت سرامیک کف در ایران در فروشگاه هایی که کالا را بصورت مستقیم از کارخانه تهیه میکنند وسود کمی میگیرند میتوان تامین کرد.وجود تنوع در مدل های سرامیک کف و طرح های آن موجب ایجاد بازاری بزرگ در اینترنت گشته است.سرامیک کف دارای طرح های عامه پسند و متفاوت هستند و به دلیل کیفیت بالایی که دارند برای طراحی محیط های داخلی سازگار هستند.در طراجی داخلی اغلب پذیرایی ها از سرامیک به عنوان کف پوش استفاده میشود.کاشی ها مصالح مقاومی هستند که به شکل ردیفی در کنار هم چیده میشوند و میتوانند سطحی را به خوبی پوشش دهند. با تولید ارزان ترین قیمت سرامیک کف در ایران و طراحی منحصر بفرد دکوراسیون منازل زیبنده و لوکس شده اند.

ارزان ترین قیمت سرامیک کف در ایران | فروش عمده

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیکیکی از محبوب ترین و جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک سال،کاشی های دست ساز رنگی است که طرح ها مدرن را با طراحی هایی سنتی و قدیمی ترکیب کرده وتوجه زیادی را به خود جلب کرده اند.این ترکیب طرح ها و رنگ های جدید باعث میشود الگوهای منحصر بفردی روی کف و دیوار فضاهایی مانند آشپزخانه،نشیمن وپذیرایی ایجادگردد.نوع دکوراسیون میتواند در انتخاب طرح کاشی تاثیرگذار باشد. کاشی و سرامیک به دلیل کاربرد فراوان در فضاهای مختلف طرح های شیک با نوآوری بیش تری توسط طراحان ارائه گردید.

بهترین سرامیک های کف ساختمان

بهترین سرامیک های کف ساختمانکاشی و سرامیک یکی از مهمترین مصالح ساختمانی تبدیل شده است که هم برای زیبایی ساختمان کمک کرده و هم برای تمیزی و بهداشت اهمیت دارد.سطح خارجی بهترین سرامیک های کف ساختمان را برای زیبایی و دوام بیشتر با لعاب می پوشانند که به صورت یک لایه شیشه ای در سطح خارجی سرامیک قرار میگیرند.در سال های اخیر محصولی از سرامیک کف پذیرایی وارد بازار شده است که دارای طرح های متنوع و مقاوم در برابر لک و اسید است که برترین تکنولوژی صنعت سرامیک در حال حاضر است.

بازار فروش عمده کاشی و سرامیک در ایران

بازار فروش عمده کاشی و سرامیک در ایرانبازار فروش عمده کاشی و سرامیک در ایران و کشورهای همسایه با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از برترین کارخانه های ایران در درجه بندی مختلف جهت کف و دیوار عرضه میشود.مناسب جهت پروژه های انبوه سازان و مسکن مهر می باشد.شما میتوانید خرید سرامیک ارزان را در یزد و اصفهان بیابید.اما اگر هم قیمت فروش سرامیک و هم کیفیت برایتان مهم است بهتر است که جستجوی خود را در کارخانجات یزد انجام دهید.رقابت شدیدی برای قیمت در بین کارخانجات وجود دارد.معمولا کارخانجات در قیمت گذاری محصولات صادراتی همانند محصولات داخلی عمل نمیکنند و به جای ارائه قیمت های متنوع از یک یا دو قیمت ثابت برای محصولات استفاده میکنند.

خرید انواع کاشی و سرامیک

خرید انواع کاشی و سرامیکشباهت بسیاری در بین سرامیک و سنگ های طبیعی گوناگون در بازار موجود هستند وجود دارد. هر دو از گزینه های محکم و بادوام برای سطوح کف می باشند. خرید انواع کاشی و سرامیک با توجه به نوع شان متفاوت است. سرامیک طرح پارکت یکی از زیباترین طرح ها به شمار میروندبدلیل استحکام سرامیک بهترین جایگزین و از برخی جهات بهتر از خود پارکت می باشد.سرامیک برای کفپوش خانه های امروزی کاربرد فراوان دارد و در دونوع مات وبراق در بازار موجود است.سرامیک سفید ساده در دو نوع مات و براق مناسب برای کف تولید شده است.اگر دقیقا بدانید برای کدام قسمت منزل تان کاشی و سرامیک میخواهید انتخاب اندازه و مصالح بسیار محدودتر و در نتیجه راحت تر خواهد شد.کاشی های چینی با خاصیت ضد لغزش بودن .مقاومت بالا گزینه های بسیار خوبی برای کفپوش هستنداین کاشی ها مصالحی بشدت مقاوم و ضد آب هستند که در فضاهای بیرونی هم میتوانند به کار روند.برای کاشی های سرامیکی در فضاهای مرطوب به آسانی تمیز و نصب میشوند.طراحان هم چنین کاشی های سرامیکی را به دلیل اینکه برای رنگ آمیزی و تزئینات درخور هستند تحسین میکنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف مات

خرید سرامیک کف مات مرغوب

سرامیک کف مات از زیباترین و جذابترین سرامیک ها است. به دلیل طراحی شیک و …

دیدگاهتان را بنویسید